Z odrážedla rovnou na motorku
2 min. čtení

Z odrážedla rovnou na motorku

Motorky mají své kouzlo pro všechny generace a bez ohledu na to, zda jste muž nebo žena. Burácení motoru, dvě kola a představa dobrodružství nepřestávají okouzlovat dospělé i ty nejmenší. A tak můžete svým ratolestem udělat radost a posadit je už v útlém věku na bezpečnou elektrickou motorku.

Snaha dostat se snadno z jednoho bodu do druhého je stará stejně jako lidstvo samo. Proto i děti kromě prvních krůčků učíme na odrážedlech a tříkolkách, později na kolech a koloběžkách. A někde mezi tím má své místo i elektrická motorka Harley, která je bezpečná a otevře vám nové možnosti rodinných procházek a výletů.

Zatímco na odrážedlu nebo tříkolce musí dítko šlapat a tak se postupem času projeví únava nebo jen nuda, u elektrické motorky se dítě jednoduše veze. Odpadnou tak starosti, kdo v případě únavy ponese dítě nebo tříkolku a jak daleko se tedy vlastně vyplatí procházku naplánovat. Nést zpět unavené plačící dítě a ještě tříkolku už unavilo nejednoho dospělého. Dětská motorka je z odolného plastu a s pohodlným sedátkem, svítí, má klakson a umí jezdit dopředu i dozadu. Je vybavena dobíjecím akumulátorem, na jedno nabití dokáže jezdit až dvě hodiny Hodí se pro děti od dvou let, do pohybu se dostane přes nožní pedál. Při jeho sešlápnutí jede, při povolení motorka zabrzdí. Elektrická motorka udělá radost klukům i holkám.

I když designem vypadá jako motorka, správně je to elektrická tříkolka. Dvě kola vzadu zajišťují dokonalou stabilitu a tedy i bezpečnost vašeho dítěte během jízdy. Motorka se tak nemůže převrhnout ani přetočit kolečky nahoru a tak máte jistotu, že si ratolest hraje bezpečně a nemůže se jí nic stát. Pokud máte víc dětí, je dobré mít na paměti, že elektrické motorky jsou určeny pro jedno dítě. Musíte tak vymyslet spravedlivý systém střídání nebo pořídit rovnou dvě, aby se mezi sebou děti nehádaly.