Zábava pro děti všech věkových kategorií
5 mins read

Zábava pro děti všech věkových kategorií

NERF je jednou z nejvyhledávanějších značek blasterů pro děti díky jejich zábavnému a bezpečnému designu, ale také různorodým funkcím, díky kterým se děti zabaví na celé hodiny. Pistole NERF používají bezpečné materiály, jsou neskutečně detailní, jejich nabídka zaujme každého dohrodruha, vybere si tak každý kluk nebo holka podle vlastních preferencí.

Věková dostupnost hraček

Ačkoliv si hračky mohou užívat děti různých věkových kategorií, minimálním věkem pro vybrané modely je 6+ let. Další věková omezení mohou být od 8+ nebo 14+ let u modelů, které mají nejen menší části, ale také komplikovanější použití s větší nabídkou funkcí, pro dlouhé boje mezi dětmi, které jsou i po hodinách zcela bezpečné. Je možné vybírat podle věkových kategorií pro zjednodušení výběru nerf blasterů pro všechny ratolesti.

Výběr NERF blasterů

Nerf je značka dětských hraček v podobě různých zbraní, od Nerf Ultra (tyto mají vůbec nejvyšší kapacitu a jsou vhodné pro starší děti), přes Nerf Ultra (děti si mohou vyzkoušet neuvěřitelný dostřel bezpečných střel a trénovat také svou preciznost) až po speciální edice ve spolupráci s oblíbenými značkami populární kultury pro mladé milovníky her – sem spadají například Minecraft, Fortnite nebo Roblox. V nabídce je možné vybírat podle kategorií, ale také jako jednotlivé kousky, doplňky nebo sady s nabídkou nejen blasteru, ale také šipek, náhradních dílů nebo vystřelovačů.

Typově nerf vyvíjí různorodé zbraně a je tak možné zakoupit například pistole, pušky, karabiny, zaměřovače, zásobníky a mnohé další doplňky, které potřebuje každý elitní bojovník – od brýlí až po speciální střely pro lepší strategie v boji.

Funkce, zábava, materiály

Každá nerf hračka má své speciální funkce, také podle typu zbraně, věkové kategorie nebo cenové relace. Funkce napodobují skutečné pistole a učí děti preciznosti, trpělivosti a strategického myšlení, ale také koordinace oko-ruka. Kromě toho poskytují zábavu na celé hodiny využitím jak šipek, tak variaci super soaker, která je skvělá na letní hrátky, využívá totiž vody ve svém zásobníku.

Funkcí má každá nerf hračka skutečně mnoho, pro pušky se například jedná o možnost nepřetržitého střílení, díky kterému je možné zamířit hned několik pěnových projektilů na “nepřátele”. Dále podporují doplnění vybraných modelů o pažbu, díky tomu je míření stabilnější, na hlaveň je možné připojit zaměřovač a vyzkoušet si precizní střelbu na terč.

U modelů pro nejmenší děti od 6 let je možné také využívat celou řadu funkcí. Pro tyto pistole platí možnost vysoké rychlosti samotného výstřelu, možnost několika střel najednou, dosah až do 20 metrů, rychlé a jednoduché nabíjení také díky taktickým kolejnicím a mnohé další bojové funkce.

Doplňky pro autentické hraní

Nerf má ve své nabídce různorodé doplňky díky kterým se dítě stane na několik hodin skutečným elitním vojákem, s veškerou výzbrojí v bezpečném provedení. Mezi doplňky k zakoupení spadají masky, brýle, náhradní šipky do vybraných blasterů, terče pro cvičení střelby a preciznosti, ochranné štíty nebo vesty a zásobníky.

Bezpečnost NERF designů

U hraček pro děti je zcela zásadní bezpečnost. Nerf pistole jsou vyráběny z bezpečných materiálů a mají pouze několik částí – většinou je možné je složit z několik dílů, a to limituje nebezpečí úrazu nebo spolknutí u mladších dětí. Pěnové projektily, které blastery střílí, jsou zcela bezpečné a vyrobené z kombinace pěny a plastu. Takzvaná Nerf pěna, kterou značka pro výrobu hraček používá je na základě polyuretanové pěny.

Závěrem

NERF je značka oblíbených blasterů pro děti, které mají podobu pušek, pistolí nebo dalších herních zbraní, vyrobených z bezpečných materiálů, které děti zabaví na celé hodiny. Blastery jsou například na vodu nebo pěnové náboje, kterými je možné trénovat preciznost a koordinaci.

Sponzorovaný článek