Zbavte se povánočních kil, vyrazte na pobyt se cvičením
3 mins read

Zbavte se povánočních kil, vyrazte na pobyt se cvičením

Shodit přebytečná kila pomocí diety zkusil ve svém životě každý druhý člověk. Každý třetí se vrhl na běhání a posilování, aby se stal fyzicky zdatnějším, zbavil se přebytečného tuku a byl pro sebe i své okolí přitažlivějším. Hon za fyzickou krásou a fyzickou dokonalostí bývá ale často bojem s větrnými mlýny.

Nový rok je oblíbeným milníkem ke změně nebo předsevzetím. Znamená nový začátek a s plnou silou se vrhneme do všech závazků, které jsme nejen sami sobě slíbili. Vydržíme pár dní, někdy týdnů, a většinou upadneme zpět do svých vyjetých kolejí. Zkuste to letos jinak a vyzkoušejte redukční pobyty, kde se o vás postarají specialisté a naučí vás, jak dosáhnout cíle. Rčení, že „stokrát nic umořilo vola“, platí v oblasti redukce tělesné hmotnosti dvojnásob. Pocity naděje střídá jojo-efekt a způsobí nechuť v marném snažení pokračovat. Hodiny dřiny, strávené v potu krve na běhacím pásu, v posilovně či spinning kole se při prvním hříchu konzumace oblíbeného dortíčku u kávy promění v černé svědomí.

Bez odborné pomoci redukčních specialistů není možné dlouhodobě udržet tempo a tak se zklamání dříve či později nevyhneme. Zkuste redukční pobyty a zajistěte si profesní konzultaci, která zhodnotí současný stav, navrhne způsoby tréninku, stanoví nízkokalorický jídelníček, vytyčí dosažitelné cíle v kombinaci s wellness prvky a dostatkem odpočinku, na který se často zapomíná a přitom je v hubnutí velkým pomocníkem.

Redukční pobyt pod vedením kouče je doménou vyhledávání v Spa.cz na facebooku. Skupina lidí podobného smýšlení nejenže pobyty s cvičením cíleně hledá, ale navzájem si radí, motivuje, recenzuje a sdílí své postřehy. Velmi dobré hodnocení má resort Svatá Kateřina, jenž se nachází v srdci panenské přírody na Vysočině a kromě svého 4hvězdičkového wellness je výjimečný tím, že na jeho půdu mají absolutní zákaz všechna motorová vozidla a příjezd či odjezd klientů je realizován charterově recepcí hotelu.

Pobyty se cvičením lze v hotelích v Česku i na Moravě objednat během celého roku. Větší poptávka obvykle bývá zaznamenána začátkem ledna, kdy je spousta lidí ještě motivována novoročním předsevzetím. Pokud dáváte přednost ryze rodinné atmosféře, místo hotelu vyberte spíše penzion, který vám kromě spa, wellness a lekcí cvičení zaručí i maximální soukromí a chvíle nerušeného klidu.