3 tipy na cestovní pomocníky, kteří vám nesmí chybět v kufru
3 mins read

3 tipy na cestovní pomocníky, kteří vám nesmí chybět v kufru

Letní cestování je skvělá věc, při které sbíráme zážitky a vzpomínky. Z cest si však také rádi dovážíme suvenýry. Pokud jsme ale limitování místem, je nutné se na cesty zabalit prakticky, aby nám zbylo ještě nějaké to místo na dárečky nebo upomínkové předměty. Pokud vás čeká cesta do zahraničí, poradíme vám dnes 3 tipy, co si určitě zabalit s sebou na cesty!

 

Cestovní masážní polštářek

Spaní v autě či letadle na dlouhé cestě je únavné a mnohdy kvůli nedostatku místa náročné. Vytvořte si ale z každého místa skvělou odpočívárnu pomocí masážního cestovního polštářku. Skvěle vám podpoří hlavu, je skladný a navíc v sobě obsahuje 6 masážních režimů. Masážní polštář Orava MP-500 je ergonomicky navržen tak, aby se přizpůsobil krku každého uživatele. Do polštářku stačí vložit dvě AA baterie a můžete si užívat ničím nerušenou cestu. Chytrý polštářek se sám po čase automaticky vypne, aby se šetřila baterie. Ten musíte mít!

Cestovní fén

I na cestách si přejeme vypadat dobře. Vysoušeč vlasů je tak pro ženy naprostou nezbytností. Aby se vám ale fén dobře vešel do kufru, sáhněte po malé cestovní verzi. Vybrat si můžete například cestovní vysoušeč vlasů Orava HD 400-G, který má sklopnou rukojeť a krásný design v měděno-růžové barvě. Cestovní fén je připraven na jakoukoliv vaši cestu, na které vám pomůže vypadat stále skvěle. Fén lze nastavit na 2 úrovně výkonu. Mřížka je vyrobena z keramiky pro lepší koncentraci tepla.

Mini váha na kufry

Nejste si jistí, zda má vaše zavazadlo povolenou hmotnost? Pak se vám určitě bude hodit mini cestovní váha Orava EV-9, která vám dokáže odvážit zavazadla do hmotnosti 50 kg a to jak v metrických, tak i v anglických váhových jednotkách. Využít můžete funkci dovažování nebo ukazatele pokojové teploty ve stupních Celsia i Fahrenheita s jednoduchým přepínáním mezi oběma systémy. Cestovní mini váha funguje na 3 V baterii.

Líbí se vám cestovní doplňky a rádi byste se poohlédli po dalších? Pak je určitě najdete na www.orava.cz!