4 tipy na kreativní dárky
2 min. čtení

4 tipy na kreativní dárky

Hledáte dárek pro své blízké? To, že jsou Vánoce zdárně za námi, neznamená, že je otázka výběru daru zase na několik měsíců passé. V e-shopu Dedoles najdete nejen originální a veselé kousky, které vykouzlí vašim blízkým úsměv na tváři. A spolu s úsměvy vyšlete do světa i poselství o lepším světě. Zboží značky Dedoles má totiž přidanou hodnotu – je vyráběno společnostmi, které se zajímají o přírodu, životní prostředí a své zaměstnance.

Ukažte svým blízkým, jak dobře je znáte

Veselé ponožky můžete koupit celé své rodině i blízkému okolí. Rozmanitými motivy vyjádříte osobnost, záliby nebo vkus dotyčného obdarovávaného. Pro milovnice zvířat motivy s kočkami, pejsky, pro rybáře ponožky s rybami, pro knihomoly knižní design, pro party duše zas ponožky s alkoholovými nápoji jako pivo, Aperol spritz či mojito. Zářivé barvy upoutají každé oko a jsou symbolem kreativních a úspěšných lidí.

 

Unikátní eko bambusový pohár, který zahřeje srdce

Máte ve svém okolí někoho, kdo se o své okolí a přírodu zajímá? Věnujte mu úchvatný opakovaně použitelný bambusový pohár a pomozte tak přírodě od jednorázových plastových i papírových sklenic. Bambusový pohár zahřeje každé eko srdce.

Pro sportovkyni dámské legíny

Funkční oblečení se vyznačuje praktickými vlastnostmi. Je navrženo tak, aby udržovalo správné tělesné klima (sucho a teplo). Vlákna zajistí odvod potu do další vrstvy oblečení nebo přímo do ovzduší. I dámské legíny Lotus Leggins a Spiral Direct se řadí mezi funkční kousky. Vyznačují se také dlouhou životností. Legíny můžete bez problémů prát na klasických 30 ° Celsia bez použití aviváže, která by mohla vlákna znehodnotit.

 

Jantarový náramek, doplněk, který rozjasní den

Jantarový náramek v nádherným žlutých a oranžových odstínech. Jantar je kámen, který vám do života přinese pozitivní energii, harmonii, má ozdravující účinky a patří mezi ochranné kameny. Navíc také pomáhá s rozhodováním a důvěrou.