6 tipů pro mladistvý vzhled

0

Chcete mít ve svém občanském průkazu věk, který vám skoro nikdo neuvěří? Kdo by nechtěl vypadat mladší než ve skutečnosti je. Inspirujte se těmito tipy, jak dosáhnout svěžího, mladistvého vzhledu a jak bojovat s přibývajícími roky.

1) Péče o pleť

Dopřejte své pleti pravidelnou péči. Používejte kvalitní kosmetiku, zajděte si alespoň jednou za měsíc na čištění pleti ke kosmetičce a nezapomeňte na každodenní odlíčení. Pozornost věnujte i péči o oční okolí. Právě v těchto místech jde vidět, jak je vaše pleť unavená a oční okolí prozradí i váš skutečný věk. Pozornost věnujte i analýze pleti, která vám prozradí, zda byste měli řešit suchou pleť nebo si pořídit kosmetiku na mastnou pleť.

2) Zdravá strava

Pro dosažení mladšího vzhledu vám pomůže i zdravá strava. Přidejte do svého jídelníčku dostatek čerstvých potravin. Vyhněte se polotovarům, smaženým pokrmům a zapomeňte na nějakou dobu i na bílé pečivo a cukr. Zkuste vařit z regionálních potravin a přidejte do svého jídelníčku ovoce, zeleninu, luštěniny a dostatečné množství ryb.

3) Síla myšlenky

Pokud se budete i ve dvaceti cítit na víc jak dvojnásobek let, věřte, že to na vás bude na první pohled vidět. Zkuste pracovat na svých myšlenkách a dělejte v jakémkoliv věku to, co vás baví. I když bude v občanském průkaze napsané vyšší číslo, vy se můžete cítit mladší a podle toho se i oblékat, líčit a celkově působit.

4) Správný outfit

Vyberte si správný outfit, který pozvedne vaše přednosti a zakryje nedostatky. V určitém věku už se nejspíš znáte a víte i tom, co vám nejvíc sluší. Pokud jste stále nenašli svůj styl oblékání, nebojte se navštívit módní poradkyni a společně zjistěte, čemu dát přednost a jak obnovit svůj šatník.

5) Rozmazlování se

Ať už si pořídíte krém proti vráskám, tonikum pro čištění pleti nebo třeba celou sadu kvalitní kosmetiky, nevyčítejte si to. Díky rozmazlování budete šťastnější a usměvavější. A to se následně projeví na vašem mladistvém vzhledu. Dopřejte si zaslouženou péči, zajděte si na masáž, navštivte kadeřníka. Pečujete o sebe, jak nejlépe to jde.

6) Láska ke všemu

Dovolte si milovat sami sebe, stejně jako svého partnera i své děti. Dávejte svou lásku najevo a nebojte se o svých citech mluvit. Jen láskyplný člověk vypadá na první pohled vyrovnaně, nechybí mu dětská duše a nadšení pro vše nové. Buďte sami sebou a nestyďte se za svou všeobjímající lásku.