Není youtuber jako youtuber a úklidová firma jako úklidová firma
4 min. čtení

Není youtuber jako youtuber a úklidová firma jako úklidová firma

Pokud nejste zrovna příznivými zastánci blogerek a youtuberek a připadá vám, že řeší jen povrchní záležitosti a lákají holky k utrácení za věci, které nepotřebují a s tím i řadu hesel jako – kup si toto a budeš in, nebo pokud nebudeš mít tenhle druh líčení, tak se nikomu nebudeš líbit. Jestli si ale nějakou youtuberku okamžitě zamilujete, tak je to Sej Roška. Její videa, kde paroduje všechny možné tutoriály líčení a rady jak zhubnout a podobně, jsou prostě geniální. Garantuji vám, že se u nich rozhodně zasmějete.

Hlavně je skvělé vidět, že se někdo pořád umí držet nad věcí a udělat si ze sebe srandu a nenechá se zmást tím – musíš být taková bla bla bla. Její videa vážně hrozně moc doporučuji, protože když uvidíte, co všechno si tam patle na obličej a hlavně jak, tak budete od ní chtít vidět už všechna videa a budete ji sledovat. A hlavně je důkazem toho, že pokud opovrhujete youtubery, tak i mezi nimi se najde někdo, koho si zamilujete. A tak je to se vším.

Jako když někdo prohlásí, že nemá rád romantické komedie, ale vždycky určitě existuje aspoň jedna, která se mu líbí, popřípadě líbila. Stejné je to i s úklidovými firmami. Máte s nimi špatné zkušenosti, nebo vám přijde, že je to jen tahání peněz z lidí, že vy to zvládnete stejně dobře? I tady je však výjimka. A tou je úklidová firma A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 2. Disponuje opravdu kvalitními technologiemi a profesionálními zaměstnanci, kteří vám koberec vyčistí určitě lépe, než kdybyste to dělali vy sami. Holt na to mají speciální prostředky, které nejsou běžně dostupné.

 

 

Profesionální čištění fasád od plísní a graffiti. Výškové práce Praha 10

 

Poprvé jsme se s úklidovou firmou A SERVIS potkala, když bylo potřeba odstranit graffiti z venkovní části našeho domu. Nějakého pouličního vandala se špatným vkusem (já vím, jak by vandal mohl mít dobrý vkus) asi políbila múza, takže nakreslil nesmyslné čmáranice přes celou přední zeď. Samozřejmě náš pes, který by měl být i hlídací, v noci ani jednou nezaštěkal. Hlavně, že jakmile se otevírají dveře ledničky, tak to slyší na kilometry… Každopádně graffiti muselo zmizet, vypadalo to hrozně. Takže jsem si sedla k počítači a četla všechny možné diskuze a články od lidí, které by mi pomohli v mém výběru.

17899770 - abstract drawing graffiti on a street wall

A nakonec jsem se rozhodla pro A SERVIS LIPKA, výškové práce Praha 10, čištění fasád, která měla nejlepší reference. V domluvený den přijel jejich tříčlenný tým zaměstnanců a pustili se do práce. Graffiti odstranili, ale zůstal tam jemný obrys, který poté přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat, aby měla stejný odstín jako náš dům. Potom ještě všechny venkovní zdi natřeli antigraffitovým nátěrem. Vytvoří na fasádě ochranný film, který zaručuje, že se barva nevsákne hluboko do omítky. Pro jistotu, protože odstraňování bez tohoto nátěru je hodně nákladná záležitost.

Proto všem jejich službu odstraňování graffiti doporučuji, protože mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Zaměstnanci byli velmi slušní, jakékoli domlouvání proběhlo taky bez problému, přišli přesně na čas a k přesouvání termínu nebo podobným nepříjemnostem nedošlo. Proto pokud potřebujete odstranit graffiti nebo se chcete pojistit a nechat si dům natřít antigraffitovou ochranou, tak u úklidové firmy A SERVIS jste na správné adrese.