Aby topy a košile zalichotily postavě
3 mins read

Aby topy a košile zalichotily postavě

Košile, topy a trička patří k běžné součásti dámského šatníku. Patrně na světě neexistuje žádná žena, která by se bez nich obešla. Jejich výhodou je velká praktičnost a snadná kombinovatelnost. Vrchní díl oděvů je nenahraditelnou součástí outfitu ke kalhotám, sukni, riflím i leginám. Bez nich to prostě nejde.

Mít tak doma dostatečnou zásobu pro dny všední, slavnostní, pracovní nebo večery do společnost, se rozhodně vyplatí. Košile se hodí do společnosti nebo na oficiální jednání, trička jsou sportovní záležitostí, ale dámské topy mají nejširší využití. Topy se hodí do zaměstnání jako spodní část blejzu, v letním počasí se nosí „naostro“ na volnočasové aktivity a dokonale se v nich budete cítit prakticky kdekoliv.

Dámské topy mají hned několik výhod. Jsou kompatibilní skoro se vším, jsou skladné, lehké, designově sexy a materiálově příjemné. Kdo nemá ve své skříni top, neví, co je být oblečen pohodlně a moderně.

Nebuďte univerzální

Rozmanitost dámských topů je úžasná, ale ne všechny jsou univerzální a sluší všem. Klíčem k dobrému vzhledu je vybrat konkrétní střih, který bude vyhovovat vaší postavě. Protože jsou topy považovány za svrchní, ale intimní část oblečení zakrývající ženské partie, je třeba volit i podle velikosti poprsí. Ženy s menšími přednostmi s mohou dovolit topy s výraznými vzory a volány. Ženy s bujnějšími ňadry by měla vsadit na jednobarevné, hladké kousky.

Půjde-li žena na večírek nebo rande, může si dovolit topy zdobené štrasy, flitry nebo modely na ramínka, či s vázací tkaničkou. Letošním hitem jsou bezesporu crop topy, odhalující bříško. Tento střih se po mnoha letech vrátil na výsluní a je populární nejen u teenagerek. Máte dost odvahy vyzkoušet ho taky?  Proč by ne!

Topy a košile

Pokud jste právě teď popustily uzdu své fantazie a přitom chcete i zůstat stát pevně na zemi, vyberte si k topu i dámskou košili, která bude lichotit vaší postavě. Nic zkazit nemůžete bílou klasikou a pokud chcete být trendy, pak jsou v módě motivy a-la drobné květy. Výběrový vzorec pro nákup košile je stejný jako u nákupu topů. Malé prsa = velké motivy, velká prsa = minimalistické pojetí. Good luck, milé dámy, při lovení na www.answear.cz