Chcete koupit originální dárek?
5 min. čtení

Chcete koupit originální dárek?

Každý rok přemýšlíme o tom, co dát milovanému člověku k jeho narozeninám nebo k vánocům. Co je originální, vhodné, užitečné, můžete si vybrat? Na tuto otázku lze najít odpověď. Můžeme pouze trochu přemýšlet, konzultovat vše s přáteli, příbuznými anebo také s  internetem.

První věc, která nás obvykle napadne, jsou všechny druhy nejrůznějších suvenýrů, příjemné drobnosti, jako pera v pouzdře, notebooky s koženou vazbou, kravaty nebo sportovní vybavení. Ale po letech už prostě nechceme dávat stále ty stejné dary. Trh je doslova přehlcen množstvím jakéhokoliv zboží a možná právě proto se nemůžeme při výběru rozhodnout, co by bylo lepší, zda kožená taška nebo cyklistický dres.

Asi nejjednodušší způsob, jak vybrat vhodný dárek pro muže, je zeptat se ho, co by rád dostal. V tomto případě však jednoduchost této metody neumožňuje člověku mít trochu fantazie a snahy o originalitu. Má to ale jednu malou výhodu, na rozdíl od žen muži nemluví vyhýbavě. Odpovídají přímo na položenou otázku, aniž by skrývali informace. Pokud tedy řekl, že chce sadu šroubováků nebo hodinky, není třeba k tomu nic dodávat. Jestliže je ale tato možnost nepřijatelná, měli bychom věnovat pozornost koníčkům milovaného člověka. Možná je to vášnivý houbař nebo má rád rybaření, kulturní nadšenec jistě uvítá třeba lístky na koncert nebo vstupenku na sportovní utkání zase přijme ten, který miluje pohyb a energie mu proudí v žilách. I když jeho vášně nesdílíme, měli bychom jít s ním a podpořit ho v jeho zálibách a náš vztah to může jen posílit. Ostatně kdy naposledy jsme dělali něco společně? Je to už asi pěkných pár týdnů.

V případě, že jsme již dárek vybrali a nestál zrovna málo, jeho obal by neměl být o nic méně elegantní. Jen bychom neměli zapomínat, že obal musí odpovídat stylu samotného daru.

A co dělat v případě, že jsme prostě ještě stále na nic nepřišli, fotbalový míč dostal loni, kopačky předloni, za kulturou nechodí, košile mu visí ve skříni a narozeni má už příští týden? V takovém případě je tu věc poslední záchrany od firmy Manboxeo.cz. V jejich portfoliu jsou dárky pro muže ( a nejen pro ně), které prezentují originalitu, nápady, zábavu a skvělou možnost, jak udělat zrovna tyhle narozeniny něčím výjimečným.

Každý má jistě rád tajemství, které ještě raději odhaluje. A to je právě tento případ. Manboxeo.cz přišla s nápadem, vytvořit originální dřevěné bedýnky, které ve svých útrobách schovávají nejrůznější pochutiny a speciality z celého světa. Muži jsou jak známo také velmi mlsní a musejí mít pocit plného žaludku. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. masožravce jistě nadchne boxík plný výbornýchmasových specialit, jako je pečený králík s bůčkem, křepelka paní nadlesní, vynikající francouzská terina, která nám nedá spát a tak si budeme chtít vychutnat i v jiné variaci, ale také speciální a velmi kvalitní pití, které si jistě nedáváme každý den na schodech se sousedem. Pivní speciály nebo kubánské rumy, z nichž uvádíme například rum Diplomatico, ale i vysoce kvalitní moravská slivovice. To je jen nepatrná část toho, co můžeme v dřevěných bedýnkách najít. Je to vlastně taková obdoba dárkového koše, ale s tím rozdílem, že zde žádné mašličky  nebo celofán vlastně ani nejsou. Bedýnka je potištěna originálním přáním nebo fotografiemi a jako součást balení je zde přibaleno také malé páčidlo, kterým se musí bedna otevřít. To už ale je jen v rukou oslavence, který se tak může dozvědět, co že to vlastně dostal.

Obdobou těchto bedýnek je pak také dárek v podobě zlaté cihly. No páni! Kdo by nechtěl dostat zlatou cihlu, že ano! Ale tady jde o dárek, kde se cihla musí kladívkem rozbít, protože ukrývá poukaz do některého z vybraných obchodů. Zde si oslavenec pak může vybrat prakticky vše, co se mu líbí,samozřejmě v hodnotě poukazu.

Takže originalita je zde zastoupena hned několikrát  a my si nakonec užijeme i spoustu legrace.