Teplé jídlo a pití za všech okolností. Vsaďte na kvalitní termosky b.box
1 min read

Teplé jídlo a pití za všech okolností. Vsaďte na kvalitní termosky b.box

V mrazivém dopoledni v parku, na horách, při celodenním řádění v deštivém počasí, ale i ve vedrech u vody. Všude tam oceníte kvalitní termosku. V zimě udrží nápoje horké, v létě chladné. A když je navíc k dispozici i ve variantě na jídlo a jejím výrobcem je známá australská značka b.box, je jasné, že nemůže chybět v žádném batohu či tašce.

Značka b.box proslula chytrými řešeními, které usnadňují život dětem i rodičům. A platí to i pro její termosky. Tato dvojplášťová lahev udrží nápoje až sedm hodin studené a až pět hodin teplé. Pít lze skrze silikonové brčko, které můžete též samostatně dokoupit. Díky speciálně vyrobenému víčku tekutiny z termosky samovolně nevytékají. Snadno se otevírá tlačítkem a jednoduše ji můžete zavěsit na batoh či kočárek.

Termosku na jídlo si sestavíte podle vlastních potřeb. Její základ však tvoří široká nádoba a šroubovatelné víčko. Přidat můžete též ucha nebo vidličku se spodním krytem. Termosku pořídíte v několika barevných variantách a díky chytře řešenému systému bude sloužit těm nejmenším i školákům.

Usnadněte si společně strávený čas bez ohledu na rozmary počasí nebo destinaci. Prohlédněte si produkty b.box na www.mimmo.cz, kde najdete podrobný popis a spoustu dalších užitečných informací a vychytávek.