Zbavte se běžných nečistot na podlaze během chvilky
2 mins read

Zbavte se běžných nečistot na podlaze během chvilky

Není snadné udržet tempo s dětmi, a hlavně s nečistotami, které průběžně na vaší podlaze vznikají. Pokud doma máte toho správného pomocníka, který je vždy po ruce, bude vždy odstraňování běžných nečistot hračka.

Udržet celou domácnost v čistotě bývá mnohdy těžké. Sotva uklidíte na jednom místě, na dalším už stihne vzniknout nepořádek. Obzvlášť pokud doma máte děti, nebo dokonce mazlíčky, kteří jsou s nečistotami jedna ruka. A jak děti zavoláte na svačinu, už se automaticky díváte, kde to tentokrát podlaha odnesla. A že děti nikdy nezklamou. Sotva douklidíte v obývacím pokoji, tak moc dobře víte, že na vás v kuchyni čeká další malé překvapení. Zkrátka by to chtělo pomocníka tak pohotového, jako jsou vaše malé ratolesti.

Bateriové koště Kärcher KB 5  je ideální pro průběžné čištění tvrdých podlah. Díky univerzálnímu kartáči je vhodný i k úklidu koberců s krátkým vlasem. Díky technologii Kärcher Adaptive Cleaning System se bateriové koště rychle a efektivně postará o nečistoty, které odstraní bezezbytku. KB 5 je po ruce pohotověji než vysavač, a navíc umožňuje komfortní práci bez ohýbání. Zametá do krajů a hravě se dostane mezi židle, pod nábytek a komfortní je s bateriovým koštětem od Kärcheru i práce na schodištích.

Zařízení s lithium-iontovou baterií nabízí automatické zapínání a vypínání. Dvojitý kloub umožňuje snadné ovládání bateriového koštěte a postranní vyjímatelná nádoba lze snadno vyprázdnit bez jakéhokoliv kontaktu s nečistotami. Bateriové koště Kärcher KB 5 efektivně čistí, samo je přitom lehké a skladné.

Více informací o produktu i o dalších šikovných pomocnících pro čištění domácnosti naleznete na www.karcher.cz.