Daniela Peštová je novou tváří značky Lactovit

0

Daniela Peštová světová modelka, módní ikona a matka se stala ambasadorkou známé značky Lactovit, která využívá výhod mléka pro hloubkovou regeneraci a výživu pokožky. V listopadu slavná modelka představila řadu Lactovit Lactourea.

Značka Lactovit se již 20 let věnuje intenzivnímu výzkumu výhod mléka pro péči o pokožku celé rodiny. Proto nabízí širokou škálu produktů sprchových gelů, tělových mlék a sprchových gelů pro muže 3V1, které díky speciálnímu složení obohacenému o proteiny, vitamíny, minerály a lipidy zajišťují pokožce optimální výživu a hydrataci. Lactovit jde však ještě dále a spolu s technologií mikrokapslí PROTEIN CALCIUM přináší to nejlepší z mléka do nejhlubších vrstev pokožky. Hloubkově ji vyživuje, posiluje proti vnějším vlivům a podporuje regeneraci buněk, aby zůstávala silná a mladá.

Daniela Peštová se stala tváří značky Lactovit, a to díky hodnotám, které značka i slavná modelka uznávají. Jsou jimi péče, rodina a otevřenost. Pro Danielu je péče o její nejbližší na prvním místě a otevřeně se ke své rodině hlásí. Daniela považuje samotnou péči za základ krásy a spokojenosti. Na počátku listopadu představila jakožto ambasadorka řadu Lactovit Lactourea, světového experta v boji proti suché pokožce.

Exkluzivní složení řady s obsahem kyseliny mléčné a čisté urey poskytuje suché pokožce důležité živiny, hydratuje ji a regeneruje do hloubky. Navrací jí tak svěžest a mládí, které je vidět i navenek.

Ponořte se do tajemství blahodárných účinků mléka a objevte více pečujících produktů Lactovit na www.lactovit.cz.