Den otců se blíží! Dopřejte jim jedinečný dáreček – výjimečnou péči o pleť.
1 min read

Den otců se blíží! Dopřejte jim jedinečný dáreček – výjimečnou péči o pleť.

Čeští muži ocení jedinečnou veganskou kosmetiku Bulldog zaměřenou na péči o pleť a vousy. Trendy balení pro moderního tatínka je vhodným dárkem k blížícímu se Dni otců. Produkty značky Bulldog jsou založeny na výjimečných, čistě přírodních surovinách a nejmodernějších poznatcích zkušených expertů na mužskou pleť. Nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, syntetické vonné látky, umělá barviva ani složky živočišného původu. Jsou tedy perfektní volbou pro vegetariány i vegany. Kosmetika Bulldog potěší každého moderního muže. Produkty najdete na notino.cz a v síti dm drogerie markt.

Tatínky potěšíte trendovým dárkovým balíčkem Bulldog Duo set, který obsahuje hydratační krém pro normální pleť 100 ml a čisticí gel na obličej 150 ml.

 

Hydratační krém pro normální pleť:

Tento hydratační krém pro muže obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Byl speciálně vyvinut na hydrataci mužské pokožky. Nezanechává na pokožce lepkavé nebo mastné zbytky. Po použití vypadá pokožka zdravější a je hebká na dotek.

Je vhodný pro každodenní použití ráno i večer.

 

Čistící gel na obličej pro normální pleť:

Tento čistící gel nevysušuje a je určen pro normální mužskou pleť. Obsahuje aloe vera, camelinový olej a zelený čaj. Byl speciálně vyrobený pro čištění pánské pokožky, aby vypadala viditelně čistá a svěží.

Dárkový balíček Bulldog Duo set můžete zakoupit na www.notino.cz.