Design sluší i technice, říká Petr Svoboda ze Skinzone
3 mins read

Design sluší i technice, říká Petr Svoboda ze Skinzone

Technika k našemu životu neodmyslitelně patří. Těžko bychom si bez ní představili každodenní ruch a shon. To ale neznamená, že by měla být nudná, jen proto, že nezbytné věci takové bývají. Naopak, měla by nás umět nakopnout a povzbudit i v situacích, kdy se nám nedaří zrovna nejlépe. Proto je dobré snažit se věci denní potřeby, které nás obklopují trochu zlidštit a zpříjemnit. A začít můžeme třeba u mobilního telefonu nebo tabletu.

Tři až šest hodin denně – to jsou čísla, která vyjadřují, jak často jsme každý den v těsném kontaktu se svým mobilním telefonem. Je to elektronika, která má primárně sloužit, nám ale může působit i radost. Jak je to možné nám vysvětlil Petr Svoboda – zakladatel a nyní spolumajitel úspěšné společnosti Skinzone.

„V době, kdy nápad vznikl, jsem pracoval jako manager s odpovědností za mobilní produkty. Možnost personalizace víka displeje nabízela možnost zkrášlení a komunikace stejně jako jakákoliv jiná plocha. Unikátnost a originalita designu je přeci požadavkem téměř každého z nás. Nemyslím si, že by se doba nějak změnila, naopak, lidé se chtějí odlišovat stále víc, takže poptávka po našich produktech roste. Víme, že naše produkty nejen krášlí, ale také ochraňují techniku před mechanickým poškozením.“

Skinzone není na trhu rozhodně žádným nováčkem, založena byla v roce 2007 a za tu dobu se jim podařilo vybudovat opravdu kvalitní povědomí o značce i o tom, co ji bezprostředně provází. Svědčí o tom i neustále rostoucí počet zákazníků i zaměstnanců, kteří se starají o maximální profesionalitu a rychlost objednávek.

app-iph6flo0017cat-d1

Snaží se také plnit individuální přání svých zákazníků – například v případě, že je třeba vyrobit polep na starší nebo nestandardní typ mobilního zařízení. Nabídka motivů pro skiny a kryty je velmi široká a vybere si z ní opravdu každý – od elegantní dámy, která potřebuje sladit mobilní telefon se svým aktuálním módním outfitem až po ty nejmenší, kteří chtějí mít telefon ochráněný stylově svými oblíbenými pohádkovými postavičkami.

Meze se nekladou ani vlastní fantazii, takže každý má možnost nahrát si svou vlastní texturu, obrázek nebo fotografii a vytvořit si tak skutečně originální polep nebo ochranný kryt na svůj mobil, čtečku nebo notebook. Aktuálním hitem jsou osobní motta alias statementy, která mohou o vás a vaší motivaci prozradit opravdu hodně, což se na pracovní poradě nebo na schůzce s novou přítelkyní zaručeně hodí. Navštivte stránky http://www.skinzone.cz a vytvořte si tu nejkrásnější ozdobu pro své mobilní zařízení. Budete překvapeni, jak je to snadné!