Dokonalejší prsa – zvětšení implantáty i vlastním tukem
4 min. čtení

Dokonalejší prsa – zvětšení implantáty i vlastním tukem

Toužíte po větších prsou, ale nechcete implantáty, protože je jejich vzhled pro vás moc umělý? Dnes existuje spousta metod, díky nimž bude váš dekolt působit plně a zcela přirozeně, ačkoli k němu dopomůže plastický chirurg. Nejnovější z nich je metoda zvětšení prsou implantáty i vlastním tukem.

Zvětšení prsou implantáty

Znatelně větší poprsí nelze udělat z pouhého prsu. Zatímco zpevnění se dnes provádí i bez implantátu, kdy se kůže pozvedne, se zvětšením je to složitější. Kůže se nevytáhne a nevyplní sama od sebe, proto pomáhají implantáty. Existuje několik druhů, které se liší tvarem. Například kapky působí přirozeně, mnohým ženám je to ale stejně málo. Právě pro ně jsou ideální dnešní moderní metody zvětšení prsou implantáty, které zajišťují co nejpřirozenější vzhled prsu. Jednou z forem je MotivaHybrid™. Po zákroku jsou prsa nejen na pohled, ale i na dotek nerozeznatelná od přírodního poprsí. Při zákroku se totiž kombinuje operace menšího implantátu, který se doplní vlastním tukem. Zjednodušeně vysvětleno, umístěný implantát obalí tuk, který jej tak trochu schová. Jde ovšem o precizní práci, která by se dala nazvat uměleckým dílem.

Zvětšení prsou implantáty a tukem

Pro koho se zákrok MotivaHybrid™ hodí? Pro všechny ženy, které touží mít krásný dekolt, aniž by někdo poznal podle žlábku, že máte umělá prsa. Díky tuku jsou přechody mezi tkání a implantátem prakticky neviditelné. Tento druh operace je ideální i pro ty ženy, které potřebují srovnat případně asymetrie nebo chtějí zúžit mezeru mezi prsy.

Zvětšení prsou tukem jde u každého

Patříte mezi štíhlé ženy, proto nemáte třeba tak velká prsa a říkáte si, že tato operace pro vás není, protože bohužel nemáte tuk? Vaše obavy nejsou na místě, pokud jste zdravě hubená. Nejčastěji se tuk odebírá z oblastí stehen nebo zadečku.

Pro koho je zvětšení prsou implantáty a tukem vhodné?

Zvětšení prsou tukem v kombinaci s implantáty se samozřejmě nejvíc hodí těm ženám, které chtějí větší, plnější, ale stále přirozeně vypadající ňadra. Kromě zmíněného vyřešení asymetrie nebo zúžení mezery mezi prsy se také eliminuje propadlina na hrudníku při zmenšení objemu prsou nebo modelaci.

Operace prsou implantáty a tukem – otázky

Možná vás napadne, že tuk není konstantní hmota a časem se ztrácí, což si ve většině případů i přejeme. Zde by to naopak nebylo žádoucí už jen proto, že za to zaplatíte, že? Nebojte, zkušení lékaři počítají se vším. Počítají už s předpokládaným úbytkem, proto aplikují tolik tuku, aby jeho menší ztráta nebyla na hrudníku znatelná. Zajímá vás, jestli je pro vás vhodná operace, pokud jste již před tím podstoupila klasické zvětšení pouze implantáty? Odpověď zní: ano. Samozřejmě se asi ptáte, jak moc se vám zvětší prsa. Jde o přirozenost, takže samozřejmě se vám z jedniček nestanou „balony“. I tak ale prsa budou opticky větší a plná.

Operace prsou implantáty a tukem – cena

Cena samozřejmě není jednotná, protože se odvíjí od velikosti implantátu a použitého tuku. Cena je tedy o trochu vyšší než za zvětšení prsou klasickými implantáty. Pohybuje se zhruba kolem 100 000 korun. Tento druh operace vám může vyřešit několik problémů najednou. Díky implantátům se vám zvětší prsa. Díky odebranému tuku můžete zeštíhlet v problematických partiích. A přebývající tuk se dá použít třeba na výplně vrásek.

Zdroj: www.motivaimplantaty.cz