Firma, pro kterou jsou vaše časové možnosti důležité!
5 min. čtení

Firma, pro kterou jsou vaše časové možnosti důležité!

Máme velký dům, s jehož úklidem občas potřebuji pomoct. Naposledy jsem se rozhodla přivolat si na mytí oken úklidovou firmu. Jsme s manželem dost pracovně vytíženi a doma trávíme malou část dne. Oba máme práci, která vyžaduje, abychom často i ve svém volném čase byli v pohotovosti a připraveni přijet, jestliže to bude zapotřebí. Proto pro nás není snadné si cokoli domlouvat na konkrétní termín, často je musíme přesouvat. Na mytí oken jsem se tedy potřebovala domluvit s firmou, která bude schopná vyhovět našim časovým možnostem a pochopí nutnost případného přeložení termínu. Taková firma se hledá těžko. Jako velice flexibilní se jevila firma A SERVIS LIPKA, výškové práce Brno, mytí oken.

Telefonicky jsem paní na centrále kromě našich požadavků obeznámila i s naší situací s časem. Samozřejmě mi řekla, že změna termínu na poslední chvíli není standardní a pro jejich zaměstnance to nejsou zrovna nejpříjemnější podmínky práce, ale pokusí se nám vyjít vstříc a v rámci možností to zařídit ke spokojenosti obou stran. Takový přístup mě velice potěšil. Je mi jasné, že není možné, aby kvůli nám z minuty na minutu měnili plány, ale jejich ochota nám alespoň částečně vyhovět mi byla velice sympatická. Naštěstí se nakonec v dohodnutém termínu nic nesemlelo a byli jsme oba s manželem doma.

Rychlá práce zaměstnanců A SERVISU na nás udělala dojem. Rychlou nemyslím v tom smyslu, že by něco odbývali, to právě naopak. Ale měli na tuto práci úžasný grif. Okna umyli velice kvalitně, byli jsme nad míru spokojení. Zanechali v nás opravdu velice dobrý dojem, byli to slušní a důvěryhodní lidé. Příště už nebudu mít obavy svěřit jim mytí oken i v naší nepřítomnosti, tím se vyřeší hrozba našeho náhlého odchodu. Určitě se na ně brzy znovu obrátíme.

Kde najít spolehlivou firmu  na čištění koberců v Brně?

Manžel je velký puntičkář, který nesnáší nepořádek a hračky po celém bytě. Od toho přece děti mají svůj pokojíček, v tomto je prostě neústupný. Tak si děti hrají ve svém pokoji a nepořádek po sobě samozřejmě musí uklidit. Odjela jsem do lázní, děti 5 a 7 let, zůstaly s manželem doma. Ráno školka a škola, vyzvednutí dětí z družiny a ze školky a doma se to zvládne, to byla manželova slova. Fajn, tak se tu mějte a za měsíc se na vás budu těšit, miláčkové!

40313747 - it will be the biggest tower!

Vážení, asi po týdnu, zoufalý manželův telefonát: „Děti zničily koberec v pokojíčku temperovými barvami, to by si musela vidět. Koberec na vyhození a děti pojedou k babičce, jinak to nevidím.“ „Pokus se sehnat firmu, která čistí koberce než ho vyhodíš, víš kolik dáme za koupi nového? Taková firma se určitě najde a děti nikam neposílej.“ Nakonec se manžel uklidnil a šel projít nabídky služeb od úklidových firem na internet.

Měsíc uběhl a já se vracela domů, sice jsme s manželem po celou dobu byli v telefonickém kontaktu, ale ke zničenému koberci se už nevracel, vše vyřešil. Veselé přivítání mých miláčků a hned mě vedou do pokoje, tak přeci koupil nový koberec. „Ale né, je jen vyčištěný, perfektní práce!“

Manžel si na vyčištění koberce objednal pracovníky společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o., čištění koberců, sedaček Brno a výsledek jejich práce ho natolik uspokojil, že dal vyčistit koberce v celém domě. Žádná extrakční metoda čištění to určitě podle výsledku nebyla. V minulosti jsem totiž využila službu jiné firmy a výsledek jejich práce nebyl tak dobrý, jako od pracovníků firmy A SERVIS, to musím přiznat. Koberce byly čistící chemií vydezinfikovány, zbaveny všech parazitů a alergenů. Žádné viditelné skvrny, jen jemný a nadýchaný koberec, který vypadal jako nový. Firmě A SERVIS patří naše velké díky.