Úklidová firma, která se účastní a vyhrává
7 mins read

Úklidová firma, která se účastní a vyhrává

Kdo dnes nemá mezinárodní úmysly, jako by nebyl. To asi není žádná novinka. Neovládáte ani jeden cizí jazyk? Je jedno, že češtinou vládnete dokonale. Neplánujete cestovat ani jste nikdy zvlášť necestovali do zahraničí? Nejspíš vám neprojde výrok – všude dobře, doma nejlíp. Dnešní doba je prostě taková. Už i z médií se na vás pravidelně sypou dávky cizích slov a předpokládá se, že každý jim přeci rozumí. Pokud jste člověk nad věcí, tak nad takovými záležitostmi jen mávnete rukou. Co na tom sejde. Pokud jste ale firma, která touží po úspěchu, a nedokáže se odrazit ani dál než za hranice vlastní brány, od které navíc ztratila klíče, může to být pro vás problém.

Samozřejmě základ je, prosadit se doma, ve své zemi. Jestli jste ale firma, která se dokáže dostat i za hranice, máte bezesporu vyhráno minimálně dvojnásob. Každý by měl pomýšlet dál, než se dostal. Za hranice svých možností. Za hranice domova, za hranice státu, za hranice kontinentu, … Za hranice vesmíru? No, o některých věcech můžeme alespoň snít. Je škoda nemít ambice a vytvářet si překážky jen takové, jaké jste schopni přeskočit i na malém poníkovi. Pro jistotu. Odvážný člověk se pokouší svými cíli překonávat sám sebe. Jste vy odvážní?

Prý není důležité vyhrát, ale zúčastnit se – to je sice pravda, ale ještě důležitější je, vzít si z každé prohry novou zkušenost a být zase o krok napřed. Každým dnem se vlastně učíme. A to vše platí také o naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, výškové práce Brno. Učíme se neustále. Naštěstí ale ne z chyb, ke kterým by docházelo při výkonu naší práce. Máme totiž systém, díky kterému dokážeme tomuto úspěšně předcházet. A máme také šikovné, učenlivé a pracovité zaměstnance, kteří svou práci berou vskutku vážně. Na trhu existujeme již více než 20 let. Za tu dobu jsme stačili nasbírat dostatečné množství zkušeností, které velmi dobře úročíme. Stali jsme se téměř bezkonkurenční úklidovou firmou v České republice, a dokonce jsme prorazili i do vysněného zahraničí. Počínaje Slovenskem, do Rakouska a také do Německa, kde rovněž máme své stálé zákazníky.

Samozřejmě stále míříme výš a výš. Také máme cíle, kterými se snažíme překonávat sami sebe. Každopádně není úplně obvyklé, aby zrovna úklidová firma prorazila až do zahraničí. To ale jen proto, že také spousta z nich nemá tak kvalitní zaměstnance a účinnou a přívětivou strategii jako ta naše. Díky své mnohaleté praxi jsme totiž také zjistili, jak se co nejlépe zavděčit svým zákazníkům. Vypilovali jsme své techniky, nasadili přijatelné ceny, mnohdy i nižší, než má konkurence, a ne náhodou se stali jednou z nejúspěšnějších úklidových firem na českém trhu směle prorážející i na trhy zahraniční. Už jen za to jsme na sebe a své mimořádné pracovníky pyšní.

Pracujeme pro mnoho různých zákazníků. Jedním z nich je například jedno z obchodních center v Brně, kde pravidelně myjeme okna a skleněné venkovní převisy. Díky naší spolehlivosti a dobře odváděné práci si takto dokážeme získat spoustu klientů, kteří se k nám rádi a pravidelně vrací, což nás velmi těší. Vzhledem k tomu, že máme techniku i pro práci ve výškách a také odborně školený personál pro tuto práci, jsme žádaní ještě více. Naše dovednosti ve výškách jsme opět předvedli u mytí venkovních skleněných převisů ve zmíněném obchodním centru. Mytí bylo třeba provést oboustranně, takže jsme využili více druhů našeho vybavení pro výšky. Naší specialitou je horolezecká výbava, kterou ale používáme jedině v nutných případech, což tento nebyl.

okna-01

Samozřejmostí pro nás je také odstranění pavučin a podobných nečistot v okolí mytí. Ptáte se, proč po našem mytí vydrží skla tak zázračně dlouho čistá? Neptáte? Nevadí. Je to tedy proto, že používáme metodu suchého leštění, která je mimořádně účinná. Vlastně ji můžete praktikovat i vy doma. Je však o něco náročnější než leštění oken pomocí lešticích přípravků. My se práce ale nebojíme a okna tímto způsobem důkladně leštíme. Tato metoda má hned několik pozitiv. Například, že se na skla bezprostředně po leštění nechytají částečky prachu a dalších nečistot a okna jsou beze šmouh. Na takové leštění je ale také třeba kvalitní bavlněný hadr, který my zajisté používáme.

Když víte, jak na to, je pro vás i takováto práce radostí. A vzhledem k tomu, že my slavíme dlouhodobý úspěch, nemůžeme svou práci ani dělat jinak než s úsměvem od ucha k uchu. Usmíváme se, protože děláme svým zákazníkům radost, což dělá radost nám a ujišťuje nás, že provádíme svou práci dobře.

Potěší nás, pokud zaujmeme také vás. Pro takové případy u nás má dveře otevřené opravdu každý. Rádi vám pomůžeme nebo jen poskytneme užitečné rady. Všem svým zákazníkům vycházíme vstříc, jak jen to jde. Dokážeme vás překvapit, a to vždy jen pozitivně. Naplníme váš dům čistotou a pozitivní energií. Na nás se můžete plně spolehnout! Dál už se ale nechceme vytahovat, od toho máme teleskopické tyče. Proto vyzkoušejte naše služby a přesvědčte se sami.