Hledáte kvalitní školku nebo jesle v Brně? Pomůže vám Agentura Beránek
2 min. čtení

Hledáte kvalitní školku nebo jesle v Brně? Pomůže vám Agentura Beránek

Ať už jde o úplně maličké děti nebo ty ve věku od tří let, pro všechny chceme, aby se měly dobře. Být bez rodičů je pro ně mnohdy náročné a začátky, kdy si zvykají na nové prostředí, děti i dospělé, režim dne a mnohé jiné, jsou pro většinu z nich těžké.

Pokud hledáte pro svou ratolest školku nebo jesle, s důvěrou vsaďte na Agenturu Beránek, která zajišťuje chod soukromé školky Beránek téměř v centru Brna, stejně jako jeslí pro děti od 6 měsíců věku.

Aby bylo dětem vždy dobře

Soukromá školka Beránek vytváří podnětné místo pro rozvoj dětí, dělá vše pro to, aby se cítily bezpečně, spokojeně a šťastně. Za dobu existence školky už jí prošlo více než 600 dětí. Tyto jsou hravou formou vedeny k samostatnosti, odpovědnosti, učí se vzájemnému respektu, spolupráci i pomoci Vzdělává se tady hrou.

Školka se snaží o individuální přístup a podporu zdravého rozvoje osobnosti dítka. Učí se podle pedagogických plánů MŠČR s ohledem na moderní trendy a směry v předškolní výchově a vzdělávání dětí ve školkách. Děti jsou vedeny k osvojení si potřebných návyků, znalostí, dovedností, všem jde o všestranný rozvoj dětí s důrazem na pohyb a zdravý životní styl.

Školka se snaží nejen o individuální přístup, ale také nabízí kvalitní nadstandardní péči jako je výuka angličtiny, zájmové kroužky, sportovní a kulturní akce, pravidelná setkání s rodiči. Pedagogové jsou pečlivě vybírání, mají požadované vzdělání, praxi a další školení. Kromě odborných školení absolvují pravidelně i školení první pomoci, aby byl děti v bezpečí.

Využijte i jesle

Také jesle Beránek můžete pro svou ratolest využít, a to už od 6 měsíců věku. Starat se o něj budou chůvy s pedagogickým vzděláním i zdravotníci. Jeslemi prošlo už více než 800 dětí.

Více informací najdete na agentura-beranek.cz.