Hurá na tříkolku! Nechte své děti řídit a řádit!
2 min. čtení

Hurá na tříkolku! Nechte své děti řídit a řádit!

Zábava pro děti již od jednoho roku – vyjeďte ven a užívejte si, jak se bude vaše dítě postupně osamostatňovat! Parádní vycházka, kdy se dítko zabaví, a vy se můžete příjemně projít. Jakou tříkolku vybrat?

 

První tříkolka

Tuhle jízdu si užijí i odrostlejší kojenci – tříkolka zde funguje i jako kočárek. Pro začátek si tak své dítko můžete vézt úplně sami, a to ve směru i proti směru jízdy. Vynikající na krátké i celodenní výlety! Ale to není vše, sotva dítě trochu poroste, z tříkolky se stane bezpečné odrážedlo s vodicí tyčí. Malý objevitel tak může do víru velkého světa, ale rodiče se postarají o to, že je stále v bezpečí. Pro velké motoristy se pak ta stejná tříkolka dokáže proměnit ještě jednou – a to v jízdní kolo. Je zcela na vás, zda vodicí tyč ponecháte nebo ne.

 

To je jízda!

Tříkolky nejsou dnes pouze pro odrostlé děti. V drtivé většině jsou konstruovány tak, aby si jejich výhod rodiny užily po co nejdelší dobu. Některá vozítka mají dokonce atestace již pro děti od 6 měsíců! Tříkolky tak dokonale podporují děti v rozvoji psychomotoriky i logického myšlení. Jsou jednoduše ovladatelné a vhodné na zpevněné povrchy. Samozřejmostí je bezpečí dítěte, takže je v tříkolce upevníte podobně jako v autosedačce, a to pětibodovým bezpečnostním pásem. Už se těšíte, až si vyjedete na první projížďku?

 

Podpora dítěte v přirozeném vývoji

Když si pořídíte tříkolku, můžete si být jisti, že jste pro své dítě udělali to nejlepší. Na procházkách se rozhodně nebude nudit, protože bude aktivně zapojeno do jejich průběhu. Skvělá motivace pro pobyt venku je na světě! Skvělou výhodou je dnes to, že tříkolky, ale i další hračky a pomůcky pro děti si můžete pořídit online, a během pár dnů je máte doma. Bez nutnosti někde s dítětem jezdit po obchodech.

Už se těšíte na první vycházku s novou tříkolkou?