Ideální dovolená s dětmi
2 mins read

Ideální dovolená s dětmi

Sotva jsme si zvykli na nový letopočet v kalendáři a už jsou tu zase – školní prázdniny, které si většina z nás užije alespoň ve formě prodloužených víkendů. Ale vymyslet dětem program, který by je zaujal na dostatečně dlouhou dobu není vůbec snadné. Proč tedy nevyužít aktuálního dárku paní Zimy a nevypravit se za nevšedními zážitky do Vysokých Tater?

Kdo jednou navštívil Vysoké Tatry u našich slovenských sousedů, rád se do nich vrací. A o rodinách s dětmi to platí dvojnásob! Stačí se ubytovat v klidu a pohodlí tam, odkud je všude blízko a pak už si jen užívat všechny možné radovánky. Ubytování ve Vysokých Tatrách Wili Tatry v centru Tatranské Lomnice vám nabídne příjemné a klidné apartmány se vším všudy!

 

Šance pro všechny milovníky sněhu!

Máte doma malého sáňkaře nebo bobistu? Vezměte ho na krátkou procházku skrz park ležící před budovami Wili Tatry a ukažte mu ideální sáňkařský kopec a udržovanou bobovou dráhu. Zapomeňte na obvyklé ranní rituály a oslavte každý začátek dne uprostřed závějí jiskřivého sněhu!

Očekáváte od zimy něco víc? Pak vás určitě potěší blízkost skibusové zastávky, která vás odveze až k lyžařské lanovce, odkud můžete vyrazit za skutečnými zimními radovánkami. Nezapomeňte také navštívit slavný Tatranský ledový dóm letos vyvedený ve stylu spišské gotiky na Hrebienku.

 

Relax se vším všudy

Ocenili byste po tom všem trochu tepla a příjemné relaxace? Pak je pro vás Aqua Relax v nedalekém hoteli Titris jako stvořený. Nebo nasedněte do auta a za dvacet minut budete v AquaCity Poprad, kde vás čeká ta pravá vodní zábava se vším všudy. Odpočinout si můžete i v sauně a vířivce a nemusíte přitom ze svého apartmánu ve Wili Tatry vystrčit ani nos. Jednoduše sejdete v papučích do přízemí a necháte se unést na vlně pohody.

A pokud zatoužíte i po troše osvěžení pro ducha, nabízí se vám v okolí celá řada muzeí a také Tatranský národní park (TANAP), kde se můžete ve vší spokojenosti bavit klidně celý den.