Jak obléct děti na pravou zimní koulovačku
2 mins read

Jak obléct děti na pravou zimní koulovačku

Děti milují sportování v zimě stejně jako dospělí, ze všeho nejvíc si ale užívají pořádnou koulovačku a stavění sněhuláků. Na rodičích tak zůstává vybrat to správné oblečení, aby děti vydržely venku co nejdéle a po celou dobu zůstaly v suchu a teple.

Ať už se děti chystají sáňkovat, bruslit nebo lyžovat, výbavu seženete u značky Odlo, která nabízí jako základní vrstvu trička s dlouhým rukávem. Trička jsou vyrobena z příjemného materiálu, který je rychleschnoucí a dokonale prodyšný, děti ho tak nebudou chtít svléknout ani po skončení zimních radovánek, protože tričko bude stále suché a pohodlné. Na e-shopu si můžete vybírat z různých barev a legračních potisků.

Protože děti při všech těchto radovánkách tráví mnoho času sezením na mokrém a studeném sněhu, je ideální jim obléci pod oteplovačky ještě termolegíny. Díky bezešvé technologii, kterou firma Odlo používá, děti o těchto legínách ani nebudou vědět, protože se dokonale přizpůsobí jejich tělu. Termolegíny můžete využít také jako samostatnou vrstvu pro provozování frekvenčních aktivit, jako je například rodinný výlet na běžkách.

Děti chtějí zůstat cool za jakýchkoli okolností a užít si spousty legrace, proto má firma Odlo ve své nabídce stylové čepice, které jsou vyrobené z elastického materiálu, který nedovolí sklouznout čepici z hlavy a zároveň od ní nezůstávají otlačeniny. Čepice jsou vyrobeny z lehkého a prodyšného materiálu, a pokud vysvitne sluníčko, tak je snadno složíme do kapsy u bundy.

Nejdůležitější během sněhových hrátek však je udržet v teple dětské ruce. Rukavice od Odlo udrží prsty v suchu a pohodlí každý den po cestě do školy i ze školy. Díky přizpůsobivosti tvaru ruky se tyto rukavice dají vzít ještě pod zateplené lyžařské rukavice a dětské ruce budou mít ten největší komfort i za mrazivého počasí.