Jak se při cestě do zahraničí s rodinou výhodně pojistit?
2 min. čtení

Jak se při cestě do zahraničí s rodinou výhodně pojistit?

Ať už cestujete sami, s rodinou, dlouhodobě nebo pravidelně, vždy je nutné mít na cestu do zahraničí řádně pojištění. Každá taková cesta do ciziny totiž představuje určitá rizika, jejichž financování je bez platného cestovního pojištění nesmírně drahé. Není jednoduché předpovědět všechny situace, ke kterým může dojít, ale rozhodně byste neměli zanedbat pojištění, které by se vás s největší pravděpodobností mohlo týkat.

Získejte levnější zdravotní pojištění

Oproti platební povinnosti v případě onemocnění nebo úrazu je platba cestovního pojištění skutečným minimem. Prakticky je to pár desítek až stovek korun denně. Pokud se však rozhodnete vycestovat bez pojištění a něco se vám přihodí, mohou se platby vyšplhat až do několika milionů korun. Jak moc nebezpečné to je, čtěte tady.

Skutečně levné cestovní pojištění můžete získat, pokud se rozhodnete pro sjednání online formou, kde je také přehledný kalkulátor, který vám pomůže s výběrem. Při online sjednání většina pojišťoven nabízí výhodnější ceny a zajímavé bonusy.

S pojištěním odpovědnosti se zbavíte mnoha nečekaných problémů

Málokdo ví o připojištění odpovědnosti, které je výhodným doplňkem klasického pojištění. Přitom vám může ušetřit mnoho starostí v zahraničí, ať už jedete na zahraniční cestu sami nebo s rodinou. Kryje vás v případě, že cizí osobě způsobíte škodu na majetku nebo na zdraví. Vztahuje se například na to, když rozbijete vybavení hotelu aj.

Výhodné nabídky ERGO pojišťovny potěší

Cena pojištění není nijak vysoká, ale i tak můžete ušetřit nemalé peníze například při zřízení výhodných balíčků rodinného pojištění, dlouhodobého pojištění nebo online pojištění. Všechny tyto varianty v sobě skrývají slevu, stačí si jen vybrat správnou pojišťovnu. Ověřená pojišťovna ERGO vás například bude informovat o novinkách v oblasti cestovního pojištění do zahraničí a v případě nesrovnalostí ráda se vším poradí.