Jak si správně vybrat těhotenské oblečení a zůstat sexy

 

Obavy spojené s těhotenstvím nepřicházejí v oblasti módy vůbec v úvahu. Možná, že ještě před několika lety se ženy musely spokojit s tím, co si doma vlastnoručně ušily, jelikož se na trhu nevyskytovala odpovídající nabídka slušivého oblečení, těmto dnům je už dávno konec. Výrobci si uvědomili, jak propastnou díru ponechali bez jakéhokoliv povšimnutí a to z celosvětového hlediska. Čekající maminky se vzdouvajícím bříškem přeci také chtějí být krásné, sexy a držet krok s módou i v těchto důležitých chvílích. Svět se naštěstí proměnil a již není problém vypadat i lépe, než ženy v normálním stavu.

 

Na takové těhotenské oblečení zapomeňte

Pamatujte si jedno zlaté pravidlo, že postavě nejvíce ubírá oblečení, které je o jednu velikost menší, než je vaše skutečná. O číslo nižší kalhoty nebo triko dokážou i jinak pevnou postavu poškodit a vytvořit nevzhledně vypadající faldy. Z počátku si těhotenské oblečení nekupujte přímo od specializovaných prodejců, ale vyzkoušejte si pořídit oděvy o velikost větší.

 

Těhotenské módě se nevyhýbejte

Těhotenské oblečení však sehrává velice důležitou roli i pro vývoj a bezpečí samotného plodu. Je navrženo tak, aby vytvářelo co možná nejmenší útisk na bříško. Nákupem standardního oblečení o několik velikostí výše vám sice dovolí setrvat v oblíbeném obchodě, na druhou stranu není důvod se obávat specializované prodejny zaměřující se oblečení těhotenské. Například těhotenské džíny se prodávají se speciálním lemem, který je všitý nad boky a nosí se přetažený přes bříško. Kalhoty tak zbytečně neškrtí a nevytváří na plod útisk. Navíc získáte skvělou šanci si zakoupit příjemné a zároveň slušivé oblečení, které vám padne i v těhotenství.

 

Navštivte internetovou prodejnu s kamenným zázemím v Praze na webové adrese http://www.modestia.cz/.