Co s nechtěnou graffiti na fasádě?
4 mins read

Co s nechtěnou graffiti na fasádě?

Nebydlím v centru města, takže jsem nikdy dřív problémy s graffiti neměl. Nedávno se mi ale přes noc na domě čmáranice tohoto typu objevily. Měl jsem vztek, ale bylo mi jasné, že pachatele nebude možno dopadnout a opravu fasády si budu muset zařídit sám.

Po chvíli hledání na internetu jsem zjistil, že sám proti graffiti na mé fasádě nemám šanci, proto budu muset oslovit úklidovou firmu. Ale kterou vybrat? Řídil jsem se recenzemi. Nejvíce pozitivních jsem jich objevil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Zjistil jsem, že odstraňováním graffiti se zabývají dokonce i v zahraničí, což mi přidalo na jistotě, objednat si právě tuto firmu.

Na internetových stánkách firmy A SERVIS slibovali příjezd a vyřízení objednávky maximálně do 14 dnů. K mému překvapení byli schopni vyřešit můj problém už do jednoho dne. Přijeli hned další den a dali se do práce. Čištění nebylo 100%, proto bylo třeba část postižené fasády přetřít barvou. To všechno měla ale firma A SERVIS pod palcem. Sami nechali namíchat barvu, aby s původní barvou fasády nevznikl velký rozdíl. Výsledek byl více než uspokojující.

Část fasády mám potaženou marmolitem, proto mě pracovníci firmy upozornili, že tentokrát jsem měl relativně štěstí, protože se vandalové nezaměřili přímo na ten. Pokud by se ale útok na mou fasádu opakoval, a to i na marmolit, mám dvě možnosti. Marmolit buď vyměnit, nebo tak drahému špásu předejít nanesením nano impregnace, která značně usnadní čištění případných malůvek. Za tyto informace jsem byl pracovníkům A SERVIS vděčný. Rozhodně tuto ochranu do budoucna použiji. Odstraňování graffiti Praha rozhodně doporučuji.

Likvidace alergenů a roztočů z koberců a podlah

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je mezinárodní společnost, která nabízí kvalitní strojovou metodu čištění koberců, podlah a čalounění. Společnost zajišťuje precizní strojové, mechanické praní, tepování, čištění koberců v domácnostech, na úřadech, v nemocnicích, kancelářích, restauracích, klubech, školách a jiných místech, kde se nachází koberce.

31527377 - male hand cleaning and rubbing an hardwood floor with a microfiber cloth.

K práci využívají kvalitní pomůcky – Boesch Floorwash, kotoučový stroj GHIBLI a vysoce výkonný vysavač Nevada 640 Soteco. Chemie BOESCH Florwash je nanášena na koberec jako první, aby splnila úkol dezinfekce a navázala na sebe nečistoty ze struktury koberce.

Chemie se nechává několik minut působit a následně se použije kotoučový stroj, kterým se vykartáčují veškeré navázané nečistoty. Vykartáčované nečistoty se odstraní

pomocí vysoce výkonného tří motorového vysavače, který zbaví koberec i vlhkosti, kterou způsobilo rozpěnění chemie. Koberec je nutné nechat před dalším uvedením do provozu několik hodin proschnout.

Firma A SERVIS, čištění podlah Praha, nepoužívá žádné zastaralé a levné metody, které nejsou spolehlivé a způsobují nespokojenost zákazníků. Například extrakční metoda, způsobuje fleky a mapy, protože zde chybí proces kartáčování kotoučovým strojem. Pro důkladné vyčištění je mechanický proces velmi důležitý, jelikož odstraní nečistoty ze struktury koberce a nečistí koberec pouze povrchově, tak jako metoda extrakční.

Zaměstnanci firmy Vám také z podlahy odstraní staré lepidlo, barvy a nánosy usazenin pomocí speciální žiletky. Od firmy A SERVIS můžete čekat jen to nejlepší!