Jak využijete mobil při sportování
3 min. čtení

Jak využijete mobil při sportování

Sportujete každý den a potřebujete motivaci k tomu, abyste vydrželi? Zkuste sportovat s hudbou, stáhněte si chytré aplikace do mobilního telefonu a užijte si cvičení, které vás bude bavit. Víte, jak můžete využít mobil tak, aby vám zpříjemnil cvičení a sport? Inspirujte se!

 

Sluchátka

Pro poslech hudby určitě oceníte sluchátka. Pořídit si k telefonu můžete větší sluchátka, která vám zaručí kvalitní poslech hudby, ale mohou vám při sportu zavazet. Vyzkoušet můžete sluchátka, kterým se říká „pecky“, a ty si jednoduše dáte do ucha. V současné době se dělají i sportovní sluchátka, která se navlékají za uši nebo například bluetooth sluchátka, která jsou bezdrátová. Pořiďte si takové, které se vám nejen líbí, ale jsou i praktické a ulehčí vám pravidelný sport.

 

Chytrý náramek

V současné době patří mezi nejoblíbenější sportovní doplňky chytré fitness náramky nebo chytré hodinky. Jejich použití je jednoduché. Kromě toho, že slouží opravdu jako náramkové hodinky a ukazují vám čas, tak si je můžete propojit s mobilním telefonem a stáhnout cvičební aplikaci. Následně si můžete nastavit počítání kroků, a to i s nastavením denního cíle. Chytrý fitness náramek vám dokáže změřit ušlou nebo uběhnutou vzdálenost, počet spálených kalorií a dokonce může měřit i tep, případně hlídat spánek.

 

Pouzdra na mobil

Při sportu, hlavně pokud běháte nebo jezdíte na kole, nechcete nosit ještě batoh nebo kabelku, která by vám zavazela. Abyste však s sebou mohli mít telefon, ať už pro případ nouze nebo úrazu, tak zároveň jako počítadlo kroků, tak byste si měli pořídit pouzdro na mobil. Ideální volbou je pouzdro na rameno, kde vám telefon rozhodně nebude zavazet. Vybrat si můžete z široké nabídky designů a barev. Pokud jezdíte na kole, tak si můžete vybrat pouzdro, které umístíte přímo na řídítka a váš mobilní telefon může sloužit také jako navigace.

 

Selfie tyč

Pokud je vaším oblíbeným sportem běhání, tak si pořiďte selfie tyč. Možná se ptáte, jak ji uplatníte při běhu, když se selfie tyč používá k focení. Věřte však, že pokud běháte za domem, v lese nebo v parku, tak se vám mnohdy naskytnou opravdu krásné východy, případně západy slunce. Mnohdy vás vidina fotografie nemotivuje vyběhnout i do toho nejvyššího kopce a fotka vás a krajiny za vámi vám zůstane jako památka nebo motivace pro další vyběhnutí a zdolání překážek.