Jarní prázdniny v ohrožení? V žádném případě, lákají Kanáry i Egypt!
2 mins read

Jarní prázdniny v ohrožení? V žádném případě, lákají Kanáry i Egypt!

Hotely stále zavřené a jarní prázdniny za pár dní. Jak z toho ven, abyste se ze všeho nezbláznili a užili jste si jarní volno vy i děti? Zabalte kufry a hurá na letiště, do mnoha přímořských destinací postačuje antigenní test nebo PCR test před odletem a můžete se těšit na překrásné počasí, příjemné teploty a pohodu, kterou si za rok mimořádných opatření zasloužíte! A kam lze vyrazit bez obav? Lákavé jsou Kanárské ostrovy, Kapverdy nebo Egypt, kdy můžete být za pár hodin na slunci.

Kanárské ostrovy lákají na věčné jaro

Na ostrovech věčného jara budete za několik málo hodin a čeká vás krásné počasí s možností koupání v sice chladnějším oceánu, ale to dětem vůbec nebude vadit. Pořádně se vydovádí a dospělí si užijí pohodu a doplní tolik potřebný vitamín D. Zajímavé jsou také výlety po ostrovech nebo místních národních parcích, nezapomeňte ochutnat zvláštní odrůdu banánů, které se pěstují pouze na Kanárských ostrovech. Samozřejmě nezapomeňte se pojistit do zahraničí online, abyste si dovolenou patřičně užili.

Na Kapverdy pouze s antigenním testem

Za 6 hodin na pláži a pouze s antigenním testem, který si můžete nechat udělat před odletem přímo na pražském letišti Václava Havla, to jsou Kapverdy. Pro cestu stačí zajistit zájezd a můžete se nechat unášet na lehátku přímo v srdci Atlantiku, kde nehrozí nákaza koronavirem, protože se jedná o bezpečnou destinaci. Pro jistotu si sjednejte cestovní pojištění na koronavirus, protože o vás bude vždy postaráno.

Nejlepší prázdniny v Egyptě

Po krátkém letu budete také v oblíbeném Egyptě, který zve na příjemné teploty a možnost potápění v Rudém moři. Děti budou nadšené z bohatého podmořského světa, který lze objevovat se šnorchlem nebo přímo během potápěčských kurzů. Všechny jistě uchvátí celodenní výlety lodí s potápěním u korálových útesů, jízdy na džípech nebo čtyřkolkách v poušti, zajímavá je i jízda na velbloudech.