Jděte na dárky chytře
2 min. čtení

Jděte na dárky chytře

Možná i vám nezbývá moc času na přemýšlení, co pořídit podle vánočního seznamu, nebo naopak patříte mezi ty, jenž si tyto kratochvíle vůbec neužívají, ale z duše je nesnášejí. Najděte si proto pár chvil na naše řádky. Uvařte si kávu, posaďte se. Dáme vám pár rychlých tipů, jak nad dárky vyzrát bez stresu a rychle.

Z jednoho e-shopu pro celou rodinu

Přesně takové možnosti máte a potřebujete! Pokud nemáte čas jezdit z vozíkem mezi regály, zachrání vás český e-shop, který nabídne rychlost dodání a kvalitní výrobky. Můžete třeba sáhnout po zdravém batohu značky Beckmann, který nabídne vše od setů pro prvňáčky, studentské batohy pro středoškoláky až po batoh na notebook pro manžela či manželku do práce.

Vouchery vedou!

Pokud si nejste jisti fyzickým dárkem, darujte relax a zážitek. Po divokých vánočních svátcích jistě uvítá každý možnost si odpočinout ve wellness, v čokoládovém zábalu, nebo při masáži třeba od zrakově postižených masérů. I na tuto zajímavou a nevšední alternativu můžete narazit. Pokud máte obavu, že by obdarovaný kupon nevyužil či někam na delší dobu založil, vyplatí se rovnou i při jeho nákupu domluvit s personálem termín.

Rodinné záležitosti

Jestliže vás už čas tlačí natolik, že nechcete dárky shánět jednotlivě, skvělou volbou jsou společné akce. Může to být bowling, rodinné herní či zábavní centrum, víkendová dovolená, či společná zážitková večeře.

Klidně i šokujte

Hodně pracujících rodičů nemá na své dospívající děti moc času, pokud se i vy řadíte mezi ně a nevíte, co zrovna frčí, nevěšte hlavu. Překvapit můžete nevšedním dárkem, jako je třeba hodinka ve virtuální realitě, různé simulátory windsurfingu či pronájem třeba arény na laser game pro vaše dítě a jeho kamarády.

A až budete procházet obchodním centrem, můžete se také zamyslet nad každodenními drobnostmi, které používáme. Jako kryt na mobil, svíčky, barevné ponožky, kvalitní čokoládové lanýže, či sprchové gely, které jako praktický dárek snad nikdy nezestárnou!