Kalendář s vlastními fotkami oživuje vzpomínky po celý rok
2 min. čtení

Kalendář s vlastními fotkami oživuje vzpomínky po celý rok

Každoročně většina z nás nafotí ne stovky, ale dokonce tisíce nových fotografií. Na mnohé se již nikdy nepodíváme. Pojďte je zužitkovat a zavzpomínat si na nejhezčí zážitky z loňského roku. Využijte je jako materiál pro kalendáře s vlastními fotkami.

Klasické kalendáře nevytlačila z našich domovů a kanceláří ani doba elektronická. Pouze je chceme mít jiné. Už nejen funkční. Naopak. Do popředí se dostává jejich designová stránka. A tu si navíc chceme tvořit sami. Materiálu máme na několik desítek různých kalendářů. Stačí se podívat na karty svých fotoaparátů či do mobilních telefonů. Kalendář s vlastními fotkami tak dokážeme vytvořit velice snadno.

V lednu měníme kalendáře na svých stolech i ty pověšené na zdi

Nedávejte si tam kalendáře s různými propagačními obrázky, který jste někde dostali. Nechte si vyrobit vlastní kalendář. Fotografiemi zmapujete uplynulý rok a snadno tak třeba u stolního kalendáře s 52 fotografiemi zavzpomínáte na to nejkrásnější z uplynulého roku. Nebo si nechte udělat krásné nástěnné kalendáře s velkými fotografiemi.

Kalendář s vlastními fotkami je i skvělý dárek

Babičky, dědečkové, dokonce vaše vlastní děti, taktéž přátelé – to jsou lidé, kteří kalendář s fotografiemi určitě ocení. Jen je správně vyberte. Pro přátele fotky ze společné dovolené, pro prarodiče fotografie vnoučat a jejich celoročních vylomenin. Velkou výhodou je, že to není dárek jen k Vánocům, aby již od ledna mohl viset na zdi, či stát na stole. V e-shopu Dareckyodsrdce.cz si snadno vytvoříte kalendář z vlastních fotek začínající od libovolně zvoleného měsíce. Kalendáře od ledna do prosince jsou za zenitem. Váš kalendář může začít klidně od března a být na standardních 12 měsíců. Takže pokud jste ten letošní nestihli, pořád máte čas a ani nemusíte začínat hned lednem.