Každá holčička chce být hvězda, dopřejte jí to!
2 min. čtení

Každá holčička chce být hvězda, dopřejte jí to!

Maminky holčiček si určitě nemohou stěžovat na nedostatek gumiček, sponek, skřipečků, mašliček a dalších pomůcek, které mají za úkol udělat z jejich děvčátek princezničky s oslňujícími účesy. Je ale těžké vymýšlet stále nové a nové variace, které by malým hlavičkám slušely. Dětské tvarovací natáčky Winx ale řadu dostupných možností dokáží značně rozšířit.

Mít doma čas od času hodnější verzi známé kudrnaté Sue je určitě snem každé maminky. Jak to ale udělat, když natáčky pro dospělé jsou příliš velké, neskladné a horké a návštěva kadeřníky by stála rodinný rozpočet nemalou částku? Naštěstí existují produkty přímo určené pro malé parádnice, které se chtějí blýsknout na slavnostním koncertě nebo rodinné oslavěwx2052%2005.

 

Kadeře a prstýnky za pár minut

Dětská sada tvarovacích natáček Winx WX2052 potěší všechny holčičky i jejich maminky. Pružné pogumované natáčky se přizpůsobí jakémukoliv tvaru účesu – dají se natvarovat do mnoha různých úhlů, takže děvčátka mohou klidně vypadat jako jejich oblíbené víly Winx nebo další oblíbené pohádkové hrdinky.

Dvanáct flexibilních pogumovaných natáček stačí nechat nahřát prostřednictvím topného tělesa, které je součástí pouzdra k uložení natáček. Praktický indikátor vám ukáže, jestli jsou natáčky dostatečně nahřáté a vy snadno uvidíte ten správný čas, kdy můžete začít s tvorbou nového, zábavného účesu.

 

Výhody tvarovacích natáček Winx WX2052:

  • 12 kusů tvarovatelných natáček
  • příkon 30 W
  • rychlé nahřátí na potřebnou teplotu
  • PTC topné těleso s dlouhou životností
  • topné těleso, zabudované do pouzdra k uložení natáček.

 

Pokud sadu Winx WX2052 zakoupíte v e-shopu Spotřebiče-Vitek.cz, získáte navíc prodlouženou záruku 2+1 a výhodné poštovné v rámci České republiky. V případě poruchy máte navíc svoz i odvoz výrobku do servisu zcela zdarma a vy tak nemáte žádné starosti navíc.