Kde se inspirovat při rekonstrukci rodinného domu?
2 mins read

Kde se inspirovat při rekonstrukci rodinného domu?

Rekonstrukce rodinného domu obnáší spoustu starostí a povinností. Časově nenáročným řešením je svěřit práci do rukou profesionálních bytových designérů a architektů. Nicméně, práce odborníků je finančně nákladná, a proto se spousta lidí rozhoduje pro kompletní přestavbu interiéru svépomocí. V hlavě se vám bude najednou hemžit spousta myšlenek a nebudete vědět, jak vybavit dětský pokoj, jaký nábytek zvolit do pracovny či jaké bytové doplňky se hodí do ložnice. V takovém případě na řadu přichází magazín plný inspirace.

Dovolujeme si vám představit internetového rádce LépeBydlet.cz, který poskytuje čtenářům cenné informace už více než deset let. Stane se vaší pravou rukou, ať už budete zařizovat koupelnu či zkrášlovat zahradu.

Centrem veškerého dění v rodinném domě je obývací pokoj, ve kterém se střetává celá rodina. Tato společenská místnost by měla disponovat prostornou sedací soupravou, která pohostí i návštěvu. V kurzu jsou momentálně rohové sedačky, přičemž neutrální volbou je šedý odstín. Rohovou sedací soupravu stačí doplnit dřevěným konferenčním stolkem. V moderním světě bydlení se upouští od robustních obývacích stěn a skříní. Stačí pověsit televizi na zeď a prázdné místo vyplnit nějakými doplňky. A pokud chcete zvolit nábytek, tak se držte střídmého stylu.

 

I zahrada si zaslouží péči

S rekonstrukcí rodinného domu nesouvisí pouze proměna interiéru. Pozornost byste měli věnovat i samotné zahradě, tedy exteriéru. Zahrada může nabídnout posezení, bazén, ale také okrasné záhony. S příchodem podzimu se budete zajímat, jak zazimovat bazén anebo jak se zbavit popadaného listí.

Výše zmíněný magazín LépeBydlet.cz pravidelně připravuje články, ve kterých se dozvíte zajímavé a praktické informace. Nemusíte si na vše objednávat služby externích firem, protože spoustu věcí zvládnete sami.