Nepodceňujte sjednání cestovního pojištění pro celou rodinu
4 min. čtení

Nepodceňujte sjednání cestovního pojištění pro celou rodinu

Nastal konec letních prázdnin, ale spousta rodin se chystá v nejbližší době vydat na cesty vstříc novým zážitkům. Když jsou v rodině malé děti, které ještě nemusí chodit do školy, je to ideální doba, nechcete-li strávit dovolenou na místě plném turistů. Navíc jsou teď dovolené levnější, protože končí sezóna a cestovní kanceláře již připravují podzimní výlety a zimní dovolenou v horských oblastech. Ať už jedete kdykoliv a kamkoliv, budete potřebovat kvalitní cestovní pojištění, které zaručí vám i celé rodině okamžitou péči a pomoc. Nikdy nevíte, co se může stát a bohužel nešťastné nehody a náhlá onemocnění či zdravotní komplikace si oběti nevybírají. Cestovní pojištění neslouží pouze zdravotním účelům, taky se bude hodit, když se ztratí kufr, bude vám odcizeno drahé vybavení nebo někomu způsobíte škodu.

 

Výdaje u dobrého pojištění platit nebudete

ERV Evropská pojišťovna poskytuje komplexní pojištění pro celou rodinu, které je sestavené na základě více než 100letých zkušeností, stálé komunikace s klienty a jejich zpětné vazby a zahraničního know-how. ERV Evropská je jediným specialistou na cestovní pojištění na českém trhu a díky tomu se může pyšnit nejlepšími službami a spoluprací s převážnou většinou největších cestovních kanceláří. Sjednejte si pojištění online , nemusíte se o nic starat, pojišťovna vše vyřídí a vás čeká jen bezstarostná cesta na dovolenou s vědomím, že je o vás postaráno a jste v dobrých rukou. Jak by ne, již 14 let v řadě odborná i laická veřejnost zvolila tuto pojišťovnu s nejlepším cestovním pojištěním na trhu. S pojištěním od ERV Evropské získáte nejširší pojistnou ochranu, léčebné výlohy až do výše 10 000 000 Kč, vlastní česky hovořící non-stop asistenční službu a síť Euro-Center po celém světě k řešení nouzových situací přímo v místě pobytu.

 

Výhody cestovního pojištění pro rodiny s dětmi

ERV Evropská pojišťovna myslí na rodiny s dětmi, kterým do 18 let poskytuje slevu 50 %. Kromě pojištění léčebných výloh v balíčku pojištění do zahraničí Sbaleno je možné jej doplnit o další rozšíření, jako jsou třeba zpoždění zavazadel, zmeškání nebo zpoždění odjezdu. Rodiny s dětmi by měly zvážit pojištění storna zájezdu, bude se hodit v případě, že některé z dětí onemocní krátce před odjezdem, což je velmi časté. Nastávající maminky mají štěstí, ERV Evropská jako jediná nabízí pojištění do vysokého stupně těhotenství, a to až do 2 měsíců před plánovaným termínem porodu. Pojištění se vztahuje na jakékoliv léčení či operaci, včetně předčasného porodu a zdravotní péče pro předčasně narozené dítě. Výjimkou jsou ženy s rizikovým těhotenstvím, které by cestovat v žádném případě neměly. Porod v zahraničí se může vyšplhat až na 1,5 milionu korun. Nepodceňujte pojištění před cestou, kartička zdravotního pojištění rozhodně nestačí!