Kde v Praze rozveselit vaše děti?
2 min. čtení

Kde v Praze rozveselit vaše děti?

Každý rodič to zná. Vymýšlení výletů a plánů pro zabavení vlastních dětí. Jenže každému někdy dojde inspirace. A zvlášť za deštivého počasí, kdy jsou vaše děti znuděné, se hodí každá rada. Pakliže nevíte, kde vaše děti za ošklivého počasí zabavit, pak bychom pro vás pár tipů měli!

Navštivte legendární hráčkářství

Když venku prší, nudí se nejen děti, ale i jejich rodiče. Proč tedy nevyužít ošklivého počasí a nestrávit příjemné rodinné odpoledne v nejkrásnějším českém outletu? Premium Outlet Prague Airport nabízí spoustu lákadel pro děti i jejich rodiče. A udělat si výlet se vším všudy do nákupního centra? Proč ne!

Děti totiž zaručeně uvítají návštěvu legendárního hračkářství Hamleys, kde mají moderní, kreativní i tradiční hračky pěkně na jednom místě. A co víc – mohou si je nejen prohlížet, ale klidně si s nimi i pohrát. Uvidíte, že dostat je odsud bude pořádně tvrdý oříšek! A když dostanete hlad, skočíte si do jedné z místních restaurací nebo kaváren na něco dobrého k snědku. A deštivé počasí panující venku vás vůbec nerozhodí.

Vyrobte si vlastního plecháčka

Jsou-li vaše dítka kreativní dušičky, jistě jim uděláte radost programem, díky kterému se něco nového naučí a především si na vlastní kůži něco nového vyzkouší. Kreativitu můžou vybít i při výrobě vlastního plecháčku, kdy společně projdete výrobou, zdobením a následným vypálením smaltovaného nádobí.

Zajděte s dětmi k vodě

Při deštivém počasí není nic jednoduššího, nežli dětem zabalit plavky, kruh a rukávky a vyrazit s nimi za vodními radovánkami do některého z vodních center nebo aqvaparků jako je například Aquapalace. Ve vodě si děti užijí spoustu legrace a jako bonus navíc se i příjemně unaví, takže po příchodu domů a dobré večeři usnou jako miminka. A to určitě uvítáte.