Soukromá mateřská škola s 25letou tradicí je bezpečné místo pro vaše děti
2 min. čtení

Soukromá mateřská škola s 25letou tradicí je bezpečné místo pro vaše děti

Vlastní vzdělávací program, jehož autory jsou ředitelka mateřské školy a Prof. PhDr. Zdeněk Matějček, CSc., dovolily vzniku první české soukromé školky, která již letos slaví 25 let své historie. Zápis zde probíhá po celý rok, takže si místo pro své dítě můžete zajistit kdykoliv.

Bezpečné místo s dlouholetou tradicí

Přejete si, aby vaše dítě navštěvovalo školku, která má význam? Již čtvrt století se soukromá mateřská škola pohybuje v našem prostředí a stále se jedná o ryze českou rodinnou firmu. K dispozici mají děti nejen velkou vzrostlou zahradu, ale i koně a jízdárnu, plavání a tenis. Pětkrát ročně se pohybují mimo Prahu, v létě letí k moři, v zimě jezdí na hory. Navíc školka dbá na pravidelné kontroly veškerého vybavení.

Děti se zde cítí jako doma

Rodinné prostředí školky dbá na individuální přístup ke každému dítěti a kvalifikovaný pedagogický personál vychází z vlastního vzdělávacího programu, na kterém se podílel i pan profesor Matějček. Školka figuruje v rámci sítě MŠMT a je pravidelně kontrolována Českou školní inspekcí. O tom, že se v tomto domácím prostředí děti cítí jako doma, dokládá i fakt, že je program školky hodnocen jako nejlepší v České republice.

Zápis v průběhu celého roku

Soukromá mateřská školka nabízí možnost zápisu dítěte v průběhu celého roku, rodiče se tak mohou kdykoliv informovat o případných volných místech pro jejich děti. Děti nacházejí ve školce dost prostoru pro své hraní, vzdělání i odpočinek. Školka dbá na to, aby byly rozvíjeny kreativní schopnosti každého dítěte, a na jeho vývoj dbá zdravotnický i logopedický tým školky.

Přejete si i vy pro své dítě školku s porozuměním, citlivým přístupem a příjemnou atmosférou? Zajistěte si pro něj místo v soukromé školce v několika městských částech Prahy a také v Měšicích u Prahy.