Klikněte a proměňte svůj domov k nepoznání!

0

S příchodem jara se vám do žil vlila opět síla a tvořivost, která vám nedá spát. Žízníte po oživení interiéru i exteriéru vašeho domova? S novinkou od Pattexu svůj sen můžete dotáhnout dokonce, a to během několika kliknutí.

Chcete vidět, jak Pattex Click & Fix funguje? Mrkněte na naše video:

Jarní vrtochy s vámi tak trochu šijí a vy cítíte v kostech, že toužíte po změně. Prahnete po tom, aby vaše domácnost měla opět šmrnc a každá věc v zahradě, aby našla své místo. Doma si chcete užívat svěží chvilky obklopené věcmi, které máte ráda. A že máte opravdu bujnou fantazii? Jen jí dejte pořádný průchod, protože teď konečně můžete. Rychle a bez zbytečných hloubkových zásahů do konstrukce domu, bez nářadí a bez pořezaných prstů se místa, které máte rády mohou proměnit ve váš malý kousek ráje. Stačí pouze kliknout!

Pattex One For All Alick & Fix je novou generací montážního lepení, se kterým se lepení doma i venku stává zábavou pro každého. Během chvíle a bez námahy s tímto lepidlem přiděláte police, rámečky, dekorace, kořenky nebo věšáky. Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Pouze přitlačíte dávkovač na lepenou plochu, nanesete lepidlo, chvilku jej přidržíte, těžší předměty raději zafixujete, necháte vytvrdnout a je přilepeno. Tak snadné to je! Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní, vysoce pevné a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.  Jedno balení obsahuje 20 dávek, přičemž počet zbývajících kliků je vidět okamžitě na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! Takže se do lepicího šílenství můžete pořádně opřít. Lepidlo je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů, jako je cihla, keramika, sádrokarton, dřevotříska, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Lze jej nanášet i na vlhké podklady. S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se váš domov může snadno během chvilky proměnit v místo, kde se cítíte nejlépe. Stačí pouze kliknout.

www.pattex.cz