Komfortní přístřeší jménem zahradní párty stany

0

Zastřešený kousek zahrady je skvělým místem pro odpočinek i pořádání nejrůznějších aktivit prakticky od jara až do podzimu. Není třeba se pouštět do velkých investic. Budete překvapeni, jak skvělou službu vám dokáží udělat běžné zahradní párty stany, které jsou k dostání za velmi nízké ceny.

Party, grilování, cesta za pokladem i obyčejný relax ve stínu s otevřenou knihou – k tomu všemu se hodí zahradní párty stany a dokáží ještě mnohem víc. Ochrání vás před rozmary počasí, a zaručí vám jistotu, že vaše akce proběhne přesně tak, jak jste si ji naplánovali. Žádná událost pod širým nebem se bez tohoto vybavení zkrátka neobejde.

 

Jak velký párty stan bude potřeba?

Výběr správné velikosti je při koupi párty stanu to nejdůležitější. Pro běžné grilování s rodinou zcela postačí modely o rozměrech 3×3 metry, pro větší akce doporučujeme variantu 3×6 metrů a pro skutečně velké rodinné oslavy pak ještě větší profesionální kousky nebo spojení několika menších kusů dohromady.

Za zvážení stojí i konstrukce samotného zahradního párty stanu. Ta klasická se skládá z několika samostatných dílů – je levnější, ale o to náročnější na postavení. Nůžková konstrukce párty stanu je postavená za několik minut, pokud budete ochotní si za ni připlatit.

 

Co ještě zvážit při koupi mobilního zahradního altánu?

Párty stan, který vám bude dělat společnost po celý rok, by měl určitě vypadat co nejlépe. K dispozici je množství tvarů a barev, ale i atypická provedení, určená pro speciální příležitosti, jakou dekorování vaší zahrady bezpochyby je. Nezapomínejte, že v případě skládacího zahradního altánu rovněž platí, že tmavé barvy lépe pohlcují teplo, ale snadněji se udržují, a že u světlých barev je to přesně naopak.

Vzniklé skvrny je třeba vyčistit hned, jakmile se objeví, jinak hrozí jejich zažrání do hlubších vrstev materiálu, odkud je později jen těžko dostanete. Pamatujte na to, že pravidelná údržba prodlouží životnost vašeho párty stanu o řadu let. Rozhodně ji proto nepodceňujte.