Naučte se vařit zdravě a snadno

0

Říká se, že zvyk je železná košile a možná jste si všimli, že to platí i ve vaší kuchyni. Také už jste se přistihli, že vaříte ta samá jídla pořád dokola? Pokud to jsou většinou smažená či fritovaná jídla, která jsou pro vás navíc velmi nezdravá, pak byste se měli zamyslet, zda by váš životní styl nechtěl trochu změnu. Zajímá vás, jaké jsou možnosti v umění vařit zdravě? Pak si přečtěte dnešní článek!

Že jsou tuky pro naše tělo škodlivé není tak úplně pravda. Přínosné jsou však pro lidský organismus pouze ty zdravé tuky, které zastupují nenasycené mastné kyseliny. Ty můžeme najít například v oříšcích, rybách nebo avokádu. Určitě je ale nehledejte ve fritovaných nebo smažených potravinách. Abyste se vyhnuli častému smažení a nezdravé úpravě jídla, je nutné, abyste celkově přenastavili vaše postupy a do kuchyně si pořídili zcela jiné pomocníky, než je pánev plná oleje a fritéza.

Jednou z možností je multifunkční hrnec Orava MH-03, který vám ušetří nejen kila navíc, ale také mnoho peněz a prostoru v kuchyni. Jedná se totiž o pomocníka, který v sobě ukrývá hned několik spotřebičů v jednom! Díky speciálnímu multifunkčnímu hrnci můžete vařit, smažit, vařit v páře, grilovat, pomalu vařit, péct a ohřívat. Odpadá vám tak nutnost vlastnit napařovací hrnec, gril, velké a těžké nádoby na pečení nebo fritézu. Vše můžete zvládnout v jednom hrnci! Máte rádi rybí filé? Co takhle si maso raději uvařit v páře, snížit tak počet kalorií a mnohonásobně zvýšit nutriční hodnoty pokrmu? Vyzkoušejte si i další vaše oblíbené dobroty uvařit zdravěji a mnohem chutněji! Nová příprava pokrmů vám odhalí opravdovou chuť pokrmů a uvidíte, že vám bude i mnohem více chutnat!

Pomocí speciálních rozvodů tepla vaří multifunkční hrnec Orava MH-03 pokrmy rovnoměrně, díky čemuž bude zajištěna dokonalá křehkost a šťavnatost pokrmů. Hrnec je opatřen regulátorem teploty a LCD displejem, což vám dává naprostou svobodu ve vaření a dokonalý přehled během přípravy. Na displeji můžete kontrolovat teplotu, čas, i jednotlivé typy vaření. Hrnec má objem 5,5 litru a je opatřen kvalitní skleněnou poklicí. Uvnitř je vyjímatelná nádoba s vysoce nepřilnavým keramickým povrchem. Multifunkční hrnec Orava MH-03 se napájí 230V a jeho výkon je 1 350 W.

Multifunkční hrnec se velmi snadno čistí i díky speciálnímu nepřilnavému povrchu, na kterém zvládnete připravit vše, na co máte chuť. Už nikdy nebudete muset drhnout připečené nebo spálené zbytky jídla. Velkou výhodou je také možnost uložit multifunkční hrnec do myčky nádobí.