Kvalitní a luxusní kočárky
2 min. čtení

Kvalitní a luxusní kočárky

Velkokbchod ,,Zelená Žirafa se řadí mezi největší dodavatele a prodejce dětských kombinovaných kočárků a hraček na českém trhu a to za nejnižší ceny, jež vám můžeme nabídnout. Vyberte si na našem internetovém portále pro své děti to nejlepší. Najdete zde kombinované kočárky Valco Baby, kombinované kočárky Adbor, kombinované kočárky EasyGo, kombinované kočárky Krasnal a spoustu dalších. Mimo kombinované kočárky máte možnost u nás nakoupit hračky pro děti, zimní výbavu do kočárků, dětské autosedačky, nábytek do dětských pokojíků, anebo například dětské houpačky. Naváhejte a nakupujte u nás výhodně a s rozumem!

 

Kočárky za dobré kačky

Využijte jedinečnou příležitost a pořiďte svým nejmenším kombinované kočárky za nejlepší cenu na českém trhu. Prodáváme výhradně zboží ze zemí EU, což je zárukou kvality, splnění veškerých norem, evropských nařízení a certifikace. Navíc vám nabízíme dopravu zdarma při nákupu zboží za více jak 5 000 Kč. Z velkého sortimentu dětských kočárků u nás nakoupíte nejen kočárky kombinované, jako jsou kombinované kočárky Vega, kombinované kočárky Bart Plast, kombinované kočárky RICO, ale i například sportovní kočárky, krásné a velice funkční kočárky pro dvojčata, golfové kočárky, luxusní kočárky, výhodné komplety a doplňky ke kočárkům.

 

Zelená žirafa jako záruka kvality

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě, a proto děláme vše pro jeho naprostou spokojenost. Pomůžeme vám a poradíme nejen s nákupem, ale i s následnou možnou reklamací, záručním a pozáručním servisem a budeme vám věnovat většinu ze svého času. Kombinované kočárky EasyGo, kombinované kočárky Baby Merc, kombinované kočárky Euro-Cart a další dětské kočárky u nás pořídíte za tu nejnižší cenu na českém trhu. Přesvědčte se sami a nakupujte u nás výhodně a za hubičku. Nemusíte nikam chodit a vše zařídíte z pohodlí domova po telefonu, nebo na našich stránkách. Přejeme vám příjemný a ničím nerušený nákup nejen kombinovaných kočárků!