Kvalitní životnost nátěru proti plísním LSG, odstranění plísní Brno
3 mins read

Kvalitní životnost nátěru proti plísním LSG, odstranění plísní Brno

V naší restauraci jsme měli problém s plísní v jedné místnosti, kde i přes veškeré snahy a použití přípravků proti plísni, jsme se jí nemohli zbavit a vždy se po čase znovu objevila. Hledal jsem nějakou seriozní firmu z Brna, která odstraňuje plísně ze zdiva. Vyhledal jsem si firmu A SERVIS LIPKA, která nabízí odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Brno.

Tato firma používá k odstranění plísní ekologický produkt, který je určený pro aplikace i v potravinářských a zdravotnických provozech, což pro mě bylo zásadní rozhodnutí. S firmou jsem se hned zkontaktoval a oni mi velmi ochotně vysvětlili jejich účinnou metodu čištění, se kterou mají jen ty nejlepší  a velmi dobré zkušenosti.

Co bylo pro mě i milým překvapením. Velmi rychle vypracovali finanční návrh, který nám vyhovoval a po některých upřesněních, do tří dnů přijeli zdi vyčistit. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že takto spolehlivé a pružné firmy dnes člověk hledá velmi těžko. Po domluvě přijeli přesně na dohodnutý termín, byli velmi milí a vstřícní.

Již po několika minutách mě bylo jasné, že moje rozhodnutí bylo správné. Vysvětlil jsem jim, o co nám jde a jak jsme dopadli s používáním běžných přípravků na odstranění plísní. Hned jsme vyhledali volný termín, domluvili se na postupu. Bylo mi řečeno, že jejich firma A SERVIS nabízí velmi efektivní řešení jak se plísní definitivně zbavit a to progresivní technologií LSG. 

 

Schimmel

Zaměstnanci mě ujistili, že životnost nátěru LSG se pohybuje ve sto procentech dle klimatické námahy na venkovních zdech 4 až 6 let. Ve vnitřní místnosti bude fungovat až do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. LSG je prý nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení.

Ze zkušenosti mohu potvrdit, že takto spolehlivé a pružné firmy dnes člověk hledá velmi těžko. Koberce po čištění strojovou metodou od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou perfektně vyčištěné a získali znovu výrazné barvy, pěkný nádech a po celé ploše mají nadýchaný vlas.

Jsem velmi rád, že jsem využil službu strojové čištění koberců Brno od firmy A  SERVIS, jejich tým šikovných pracovníků určitě budu využívat i na dále k údržbě našich koberců. Jistě pomůžu po těchto nabytých zkušenostech šířit dobrou spolupráci s výše uvedenou firmou. Mohu všem lidem, kteří brouzdají po internetu a hledají nějakou solidní firmu, doporučit A SERVIS. Tím nemusí více ztrácet dnes drahocenný čas.