Letní móda pro těhotné zvládne i ta největší horka
3 min. čtení

Letní móda pro těhotné zvládne i ta největší horka

Horké letní měsíce bývají pro těhotné ženy často očistcem. A přesto dokáže vzdušné a dobře střižené oblečení tu největší nepohodu odvrátit. A co je nejlepší, vypadá skvěle na odpočinkové procházce i večerní párty. A co by tedy letní těhotenské oblečení mělo mít?

Základem jsou chladivé materiály – viskóza a polyester dobře odvádí pot a brání tak prochladnutí třeba za horkých ale větrných dní. Koneckonců vyrábí se z nich i oblečení pro náročné tréninky v posilovnách. Těhotenská móda z umělých materiálů je navíc vzdušná, slušivá, stálobarevná a téměř bezúdržbová. Večer stačí vaši oblíbenou tuniku nebo šaty přemáchnout v pračce na rychlý program a ráno budou opět připravené pro celodenní nošení.

Nakupujte těhotenské oblečení výhradně tam, kde se řídí slovanskými mírami a ne idealizovanými rozměry asijských modelek. Jedině takové kousky nikde neškrtí a nabízejí dostatek prostoru i neustále rostoucímu bříšku. Široký výběr těhotenských modelů od profesionálů, kteří míry české ženy znají důvěrněji než její přítel, najdete v e-shopu Modestia.cz. Jak dobře vypadají těhotenské tuniky, trička nebo halenky v praxi si můžete prohlédnout na skutečných ženách. A zdaleka tu nemají jen módu pro nastávající maminky.

Specifika těhotenské módy vystižená s elegancí

Pohodlí je u oblečení pro těhotné postaveno nade vše. Pevné pasy jsou nahrazeny pružnými gumami, upnutá trička střihy nařasenými pod prsy. Kalhoty jsou vystřídány pružnými legínami a všechny vršky musí být delší, aby břicho nebo záda budoucí maminky zbytečně neprochládaly. Krásné těhotenské tuniky a šaty jsou stejně dobře vhodné do práce i na letní procházku.

V e-shopu Modestia navíc nezapomínají na to, že těhotenství je tím nejkrásnějším obdobím v životě ženy a všechno oblečení nabízejí v pestrých a veselých barvách, které rozjasní unavené rysy tváře i po té nejneklidnější noci a dodají pozitivní myšlenky na celý další den. Terapie barvami je dnes velice oblíbená, proč s ní tedy nezačít už u pohodlného a slušivého těhotenského oblečení?