Letní šaty pro rok 2018 – seznamte se s aktuálními trendy!
3 min. čtení

Letní šaty pro rok 2018 – seznamte se s aktuálními trendy!

Také už se nemůžete dočkat příchodu teplých letních dní, a chtěly byste si toto čekání alespoň zkrátit nákupem slušivých šatiček? Pokud nechcete při svém výběru šlápnout vedle, projděte si spolu s námi horké trendy pro rok 2018. Který z nich vám bude slušet nejvíce?

 

Ohlédnutí za loňskými kolekcemi

Dobrou zprávou pro začátek je, že není nutné kompletně měnit šatník jen proto, že letošní léto udává módě zcela nový směr. Naopak – oblíbené evergreeny v podobě květinových nebo hippie vzorů svou popularitu stále neztrácejí. Takže pokud doma nějaké takové kousky máte, určitě se je nebojte oprášit.

 

V módě je především rafinovanost

Letní šaty 2018 mohou nabídnout skutečně široký výběr střihů. Libují si v rozevlátosti i minimalistické délce, zklamány budou snad jen milovnice hlubokých výstřihů – trendem je totiž rafinovanost a nikoli prvoplánové svádění co největší plochou holé kůže.

 

Náš tip pro majitelky plných tvarů

Pokud vlastníte skutečně vyvinuté poprsí, možná se oprávněně domníváte, že vám nic jiného než skutečně hluboký výstřih nesluší. To však vůbec nemusí být pravda – chyba bývá často tam, kde byste to vůbec nečekaly – ve vašem spodním prádle! Podprsenka, která se zařezává, po stranách přetéká nebo se na zádech sune směrem ke krku vám opravdu dobrou službu neudělá. Naopak vhodně zvolený kousek dokáže s vaší postavou divy. Vyberte si svou ideální velikost v e-shopu Luxusnipradlo.cz a uvidíte,že pro vás už žádné šaty nebudou nepřekročitelným tabu!

 

Krátké střihy i sázka na romantiku

Rozevlátý boho-styl z minulých let je už pomalu ale jistě na ústupu. Trendem jsou teď spíše krátké šaty končící alespoň v délce jedné dlaně nad koleny. Jde vlastně o win-win situaci pro všechny ženy. Takové střihy totiž ledacos schovají a cenově patří k těm skutečně dostupným. Vytvoří vám skutečný pas a schovají vystouplé bříško. A mohou si dovolit i mnohé akcenty v podobě nevšedních vzorů nebo originálních doplňků, aniž by působily přeplácaně.

Posledním horkým trendem jsou romantické barokní volány. Sluší prakticky každému, ženy s několika kily navíc by však měly dávat přednost modelům, na nichž je našitá pouze jedna takováto ozdoba. Větší množství látky jim totiž může zbytečně „nafouknout“ siluetu, a to by byla doopravdy škoda. Tak co říkáte? Už víte, jaké letní šaty si letos do své výbavy pořídíte?