Spalovače tuků: jak fungují?
2 mins read

Spalovače tuků: jak fungují?

Spalovače tuků mohou být účinným prostředkem ke snížení hmotnosti. Fungují jako doplňky stravy a většinou v kombinaci s přísadami, které vám opravdu pomohou při spalování tuku. Ale rozhodně nemohou nahradit pevnou stravu a pravidelné cvičení. Spalovače tuků nefungují tak efektivně, pokud jsou nesprávné použity. Obvykle je to proto, že lidé neberou v úvahu pokyny jak používat spalovač tuků, aby mohli začít účinně hubnout.

 

Strava tvoří 80% úspěchu

Jednou z největších chyb, kterou mnozí lidé dělají je, že si myslí, že jim stačí jen užívat doplněk na podporu ztráty tuku a nic víc nemusí dělat. Myslí si, že spalovač tuků je zázračné řešení, které hledali. Ale držet se zdravé stravy s omezeným obsahem kalorií je 80 % vašeho úspěchu. Zbytek je cvičení, čas a pro urychlení a zjednodušení cesty můžete pomoc získat právě spalovači tuků nebo vám mohou pomoci pilulky na hubnutí.

Spalovače vám mohou pomoci zvýšit úbytek tuků, ale udělají to pouze tehdy, pokud je součástí hubnutí i správná strava. Pracují různými způsoby. Mohou zvýšit energii, pomoci omezit chuť k jídlu, podpořit metabolismus tuku, který se má použít na energii a dokonce zvýšit váš metabolismus a teplotu v těle, abyste spálili více kalorií během celého dne. Pokud však užijete spalovač a pak se vrhnete na hamburgery, pizzu a bagety, nečekejte, že uvidíte ztrátu kilogramů a tuků.

 

Méně je více

Spalovače jsou speciálně navrženy tak, aby vám poskytli nejlepší poměr různých přísad na podporu ztráty tuku. Ale to neznamená, že čím více ingrediencí budete užívat, tím více výsledků uvidíte. Dodavatelé a výrobci uvádějí pokyny pro dávkování, takže máte možnost zjistit, jaká dávka vám nejlépe vyhovuje. Vždy je nejlepší začít s nejnižší dávkou uvedenou na obalu a zůstat při této dávce nejméně dva týdny. Pak si můžete určit, zda chcete zvýšit dávku nebo ne. Pokud produkt obsahuje pouze jednu možnost dávkování, měli byste se jí držet.