Máte rády třpytky a další zdobení na nehty?
2 min. čtení

Máte rády třpytky a další zdobení na nehty?

Kdo by neměl! Je proto skvělé, že některé gel laky dokážou pojmout v jedné lahvičce spoustu třpytek, a přesto se i s takovým gel lakem na nehty dobře zachází. Pokud je takový gel lak kvalitní, třpytky nebudou utíkat mimo prostor, který jim vyhradíte. A i přes vysoký obsah třpytek je možno takové gel laky vytvrdit v běžné UV lampě na nehty. S některými gely a laky se třpytkami nemusíte dokonce zdobit celý nehet. Velmi dobře budou vypadat i jemné třpytivé detaily v nailartu. Je skvělé, jak dokonale a na slovo vás budou třpytky poslouchat a vy s nimi budete moci vykouzlit krásné vzory. Jak to udělat? Vyměňte štěteček v gel laku za jemný, zdobící.

 

Vše pro to, aby byly vaše nehty krásné, najdete na rajnehtu.cz

Gel laky se třpytkami dokážou vytvořit metalický efekt. A právě ten se hodí pro každou příležitost a také pro každé roční období. Ale abychom nezůstali pouze u gel laků se třpytkami. Kosmetický kufřík musí obsahovat především veškerý základní sortiment pro nehtovou modeláž. Pro samotnou aplikaci gel laku pak také UV lampu na nehty. Ať už budete potřebovat novou brusku na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sadu na akrylové nehty, body boom nebo třeba lak na nehty Opi zamiřte do internetového obchodu rajnehtu.cz. Tam vše potřebné najdete.

 

Třpytivého vzhledu nehtů dosáhnete také s pomocí kamínků a glittrů

E-shop Ráj nehtů pro vás přichystal například kvalitní a trendy razítka na nehty Moyou a další šikovné zdobení na nehty v barevném nebo černém provedení. Určitě vás zaujmou i dekorační šablony na nehty, které vám umožní jednoduché zdobení nehtů. Pokud nezvolíte gel laky se třpytkami, i tak můžete dodat svým nehtům třpytivý vzhled. Umožní to kamínky nebo glittry v krásných pestrých i jemných barvách a různých tvarech.