Nebankovní půjčka od Vitacreditu – správná volba
2 min. čtení

Nebankovní půjčka od Vitacreditu – správná volba

I když se podmínky pro poskytování půjček zpřísnily, nebankovní půjčky stále nabízí kdekdo. Přesvědčit se o tom můžete v tisku, v televizi i na internetu. Proto vždy pečlivě zkoumejte společnost, která vám nebankovní úvěr či nebankovní hypotéku nabízí. Vzít jen tak bez rozmyslu hned první nabídku, která se namane, je velká chyba. I mezi úvěry pro podnikatele jsou velké rozdíly. Rozhodně tedy jednotlivé nabídky, se kterými se setkáte, nejprve dobře porovnejte. Na internetu najdete množství kalkulaček, které vám toto porovnávání usnadní. Chybu rozhodně neuděláte, když se poohlédněte po nějakém nezávislém srovnání půjček.

 

Podvody se nevyplácí. U žádosti o nebankovní úvěr rozhodně ne

Pokud si vyberete společnost, u které chcete požádat o úvěr na cokoliv nebo o úvěr na konsolidaci, v žádosti o ně nikdy nelžete. Pokud totiž zamlčíte nějaký výdaj nebo se budete snažit doložit vyšší příjem, než na který opravdu dosahujete, dopouštíte se fakticky podvodu. I když vám to sice může tak nějak projít, v konečném důsledku můžete sami sobě uškodit. Pokud například nebudete z nějakého důvodu schopni rychlý úvěr splácet a poskytovatel následně zjistí, že jste mu o svých příjmech a výdajích neříkali pravdu, může proti vám uplatnit sankce a vy proti nim nebudete mít možnost žádného odvolání.

 

Máte kvalitní ručení? Získejte až tři miliony korun!

Pokud budete mít kvalitní ručení, můžete se u vitacredit.cz těšit na úvěr pro podnikatele až do výše 3 milionů Kč. A se splácením nemusíte nijak spěchat. Při úvěru nad 500 000 Kč můžete klidně splácet až 20 let. Úvěr můžete použít jako účelový i neúčelový. Záleží pouze na vašich potřebách. Využijte možnosti spojení půjček a sloučení úvěrů, snížení splátky úvěru nebo snížení splátky půjčky. To vše vám umožní VITACREDIT s.r.o.