Ošetříme vám zuby téměř bezbolestně
2 min. čtení

Ošetříme vám zuby téměř bezbolestně

Pokud jste doposud měli panický strach z návštěvy zubaře, vězte, že už se obávat nemusíte. Navštivte naši zubní ordinaci Praha a využijte profesionálních služeb skvělých lékařů. Při ošetření používáme operační mikroskop, nejmodernější technologie a postaráme se o to, aby pro vás nebyl zážitek v naší ordinaci noční můrou. Stomatolog Praha používá lokální anestezii. Dostane se vám kvalitní a šetrné péče. Zubař Praha 2 vám ochotně zodpoví všechny vaše dotazy a objasní vám, jak se vy sami máte o svůj chrup postarat, abyste museli zubní ordinaci Praha navštěvovat co nejméně. Na našich stránkách máte možnost podívat se na ordinační hodiny.

 

Ptejte se lékaře na cokoliv!

Nebojte se na nás obrátit se svým problémem, či prosbou. V urgentních případech máme pro své pacienty k dispozici službu zubní pohotovost, která funguje téměř nepřetržitě. Stomatologie Praha 2 vám zajistí zubní implantáty, řešící ztrátu zubů. Zubař Praha vám udělá veškerá potřebná vyšetření a ošetří vás v moderním a příjemném prostředí. Pokud se chystáte nechat si vybělit zuby, je tu pro vás dentální hygiena Praha 2 a nejnovější metody profesionálního bělení chrupu. Jsme zavedená zubní ordinace, používáme nejmodernější přístroje, a bezbolestné metody ošetření. Snažíme se , v čele s MUDr. Janem Urbánkem, udávat směr moderní české stomatologie.

 

Snažíme se o vzájemnou důvěru

Jak již bylo zmíněno, snažíme se o důvěru mezi lékařem a pacientem, která je díky kvalitně odvedené práci v příjemném prostředí vlastně samozřejmostí. Z celé řady služeb, jež svým klientům poskytuje naše zubní ordinace Praha, stojí určitě za zmínku estetika, záchovná stomatologie, zubní implantáty Praha, dětská stomatologie, parodontologie, protetika a v neposlední řadě prevence. Podívejte se na náš web, kde najdete nejčastější dotazy, na které pacienti chtějí znát odpověď. Důležité je například, proč se nemusíte bát přijít k zubaři Praha, objasníme vám dopodrobna, jak probíhá první návštěva a v případě potřeby individuálního přístupu vám vyjdeme maximálně vstříc.