Soukromá školka jako drahý a nedostupný luxus? Vyvracíme mýty!
3 min. čtení

Soukromá školka jako drahý a nedostupný luxus? Vyvracíme mýty!

Většinu základních dovedností si děti osvojí do věku sedmi let, a nezáleží na tom, zda jde o talent pro tanec nebo nadání pro jazyky. Pokud budou na startovní čáře zabržděny, může je to do konce života mezi jejich vrstevníky handicapovat.

Pokud nemáte dost času nebo invence k tomu, abyste dětem vše potřebné zajistili sami, svěřte své nejdražší poklady do rukou odborníkům. Nehledejte v mateřské školce pouhou „hlídárnu,“ ale mnohem spíše místo, kde se o vaše děti postarají po všech stránkách.

 

Dětská skupina Maxík sedne každému dítěti

Zapomeňte na stádnost státních školek a vsaďte raději na ty soukromé. Díky iniciativě Evropského sociálního fondu, s nímž spolupracuje i dětská skupina Maxík, si můžete školné dovolit i vy. Zahrnuje vše od zajištění celodenního stravování až po výuku jazyků rodilým mluvčím.

Síť Maxíkových jazykových školek se neustále rozšiřuje, aktuálně může nabídnout hned deset poboček. Nabídka aktivit pro všestranný rozvoj dětí je opravdu široká. Například soukromá školka Kladno má v repertoáru výtvarný či hudební kroužek stejně jako kroužek vaření nebo pravidelně pořádanou školku v přírodě a lyžařský kurz.

Tato školka Kladno,stejně jako všechny ostatní, dbá samozřejmě i na zdravé stravování a aktivní vedení dětí k pohybu venku, přizpůsobené i těm nejmenším capartům od dvou let.

Její sesterská mateřská školka Stochov navíc přidává ještě pravidelné návštěvy divadel či možnost přijímání dětí už od 12 měsíců věku.

 

Všechny informace na jednom místě

Potěší vás také například unikátní docházkový systém, díky němuž budete mít okamžitě přehled o všech aktivitách svého dítěte i o důležitém dění ve školce. Vyhnete se tak potížím s obíháním nástěnek nebo dolování informací ze zaneprázdněných učitelek.

A zapomenout nesmíme ani na speciální aktivitu Maxíkovy školky MaxClever, rozšiřující běžný Rámcově výchovně-vzdělávací program tak, aby mohla být každému dítěti skutečně věnována individuální péče a rozvíjen jeho potenciál. Chcete vědět více? Podívejte se na stránky Jazykova-skolka.cz.