Péče o seniory může být zajištěna v rámci domácí zdravotní péče
2 mins read

Péče o seniory může být zajištěna v rámci domácí zdravotní péče

Ať už jste přímo vy senior nebo jsou to vaši rodiče či prarodiče, kterých se to týká, dříve nebo později budete tuto situaci řešit. Situaci, kdy senior lpí na domácím prostředí a nechce se nikam stěhovat a měnit prostředí, ale zároveň už potřebuje určitou zdravotní péči, kterou mu jeho blízcí nemohou poskytnout sami. Kvůli tomu ale hned nemusíte pomýšlet na nemocnici. V současné době máte možnost využít služeb agentur domácí zdravotní péče. Pokud tuto péči navíc předepíše ošetřující lékař, jsou tyto služby plně hrazené ze zdravotního pojištění. Ošetřující lékař také rozhoduje, zda je vhodná domácí zdravotní péče, nebo už je nutná hospitalizace v nemocničním zařízení.

 

Zajištění všeho potřebného – od převazů ran až po plicní ventilaci

V rámci domácí zdravotní péče Vám specializované firmy se zkušenými pracovníky zajistí nejen klasické převazy ran, odběry krve, aplikaci injekcí, ošetření proleženin, sondovou či parenterální výživu, ale také třeba domácí umělou plicní ventilaci, kompletní péči o intubovaného.

Procare Medical – 100% péče o seniory

I když domácí zdravotní péče není určena výhradně seniorům, právě oni z ní profitují nejvíce. Starší lidé jsou velmi fixovaní na domácí prostředí a nemocniční nákazy, které se přes veškerou snahu stále vyskytují, jsou pro ně velkou zátěží a komplikací. Pokud tuto situaci řešíte vy nebo někdo z vašich blízkých, obraťte se na specializovanou agenturu. Mezi ty nejlepší agentury domácí zdravotní péče bezesporu patří ProCare Medical, který zajišťuje komplet všechny služby včetně přepravy sanitkou. Nejen do nemocnice, ale i na běžné vyšetření apod. Na jejich stránkách naleznete veškeré informace a jsou Vám kdykoli k dispozici pro dovysvětlení detailů.