Mějte své oblíbené filmy vždy po ruce – třeba i na podzimní dovolené!
2 min. čtení

Mějte své oblíbené filmy vždy po ruce – třeba i na podzimní dovolené!

Nedovolilo vám vaše pracovní vytížení během letních prázdnin řádně relaxovat, ale na klasickou dovolenou už jednoduše nemáte chuť, a mnohem raději byste si užívali své oblíbené filmové speciality v pohodlí domova? Teď už si nemusíte vybírat, díky šikovnému přenosnému DVD přehrávači si můžete svou filmotéku vzít s sebou skutečně kamkoliv.

Zapomeňte na nudu v hotelovém pokoji, když se za oknem žení čerti! Dopřejte si všechny jeho krásy a večer si zařiďte zcela podle svého, bez spoléhání na hotelovou televizi nebo animační programy. Je jen na vás, zda chcete své volné chvíle strávit se svými oblíbenými akčními hrdiny, nebo si vychutnat romantické chvíle u sladkobolných kousků.

 

Kdykoliv a kdekoliv – hlavně filmově

Ale tady přenosný DVD přehrávač  PD-320A od Oravy se svými výhodami teprve začíná. Zabaví vás i přímo během cesty na dovolenou. Díky unikátnímu antišokovému systému kvalitu přehrávání nijak neovlivní pohyb dopravního prostředku, a aby se cestující nemuseli mačkat u jedné malé obrazovky, dá vám k dispozici hned dvě, vybavené praktickými popruhy pro připevnění na sedadlo.

Zajištěn je i špičkový zvukový doprovod zajištěný 10bitovým D/A převodníkem pracujícím skrze zabudované reproduktory. A užít si ho můžete se sluchátky i bez. Přenosný DVD přehrávač PD-320A Orava si poradí s originálními i vypalovanými disky, a to díky množství podporovaných formátů: DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW/, MP3, VCD, CD, CD-R, CD-RW, DivX a JPEG.

  • Díky praktickému zabudovanému akumulátoru lze sledovat bez přestávky až dvouhodinové filmy.
  • Součástí je nabíjecí sestava pro použití v běžné elektrické síti nebo kabel pro nabíjení přímo v automobilu.
  • K dispozici je USB i AV konektor.

Oceníte i šikovný zabudovaný DVB-T tuner a televizní anténu, které vám společně pomohou naladit navíc i klasické televizní vysílání po celé ČR! Ještě stále se obáváte, že na vaší podzimní dovolené může být nuda?