Na slavnostní premiéru Bajkerů vás může odvézt luxusní limuzína. Ve hře je i spousta dalších cen.
3 min. čtení

Na slavnostní premiéru Bajkerů vás může odvézt luxusní limuzína. Ve hře je i spousta dalších cen.

Praha, 17. srpna 2017 – Kdo by se chtěl alespoň jednou cítit jako velká hvězda, může si zasoutěžit o odvoz luxusní limuzínou na slavnostní premiéru filmu Bajkeři, kde tuto novou letní komedii shlédne ze sedadla vedle známých českých celebrit. Díky partnerovi filmu Max Sport můžete vyhrát i spoustu dalších cen. Která z nich může být ta Vaše si prohlédnete na www.letnimlsani.cz,.

Zábavnou podívanou slibují skvělé výkony mladých herců, ale i scénář v podání jednoho z nejvyhledávanějších autorů, Petra Kolečka. Ten do příběhu dospívajících bratrů Davida a Jakuba a jejich kamaráda Saši napumpoval šťávu svým neotřelým humorem. Jak si s úskalími reálného života za branami sociálního světa poradí během náročného cyklovýletu, se dovíte už 19. října. Skvělý filmový zážitek slibuje i režie v podání Martina Koppa, jehož dílem jsou například seriál Ohnivé kuře nebo Vinaři.

Partner filmu Max Sport připravil soutěž, jehož hlavní cenou je odvoz luxusní limuzínou na slavnostní premiéru pro 4 osoby. Max Sport, výrobce funkčních snacků pro aktivní lidi, se se svými produkty stal nedílnou součástí natáčení, při němž herci podávali vyčerpávající sportovní výkony. „Spojení s komedií Bajkeři je pro nás velice příhodné. Naše produkty jsou určené právě pro aktivní lidi, kteří mají chuť užívat si svůj aktivní život naplno a bez kompromisů. Za své nákupy proteinových tyčinek, které vyvíjíme ve spolupráci s řadou odborníků, mohou být nyní odměněni stovkou cen, mezi nimiž jsou například nová kola nebo GO PRO kamery,“ vyjadřuje své potěšení ze spolupráce Martin Poledna, jednatel firmy Max Sport.

Výher v soutěži je opravdu spousta. Max Sport odmění sto výherců hodnotnými cenami, o nichž se můžete dočíst spolu s pravidly soutěže na www.letnimlsani.cz. Soutěž probíhá do konce září.

O Max Sport

Společnost Max Sport vznikla v roce 2005 a specializuje se na vývoj, výrobu a prodej kvalitních funkčních snacků určených pro širokou aktivní veřejnost. Ve spojení s technology, fyziology, sportovci a odborníky na výživu jsme si stanovili cíl – kvalitní a zároveň cenově dostupné výrobky pro každého. Produkty Max Sport vám pomůžou v dodržování zdravého životního stylu, dodají vám potřebné nutriční látky, vitamíny a minerály, zrychlí regeneraci a připraví vás na nové výzvy.

Kontakt pro média

Hana Pazderková

Neopublic Porter Novelli

Tel.: +420 774 741 800

Email: hanka.pazderkova@neopublic.cz