Maminky jsou nejlepší organizátorky i opravářky
3 min. čtení

Maminky jsou nejlepší organizátorky i opravářky

Když se vám narodí první dítě, je to opravdu fofr. Ať se připravujete sebelépe, stejně si některé věci osaháváte poprvé. Ale po určité době se již naučíte si vše zorganizovat, vytěsnit nepodstatné a příliš se tím nezabývat, protože prostě na to není čas. A co až přijde druhé nebo dokonce třetí. To můžete organizaci téměř učit. Proto není divu, že mámy jsou organizátorky i rychlé opravářky. Když je potřeba přilepit vypadlou tyčku u postýlky, nebo opravit podlahovou lištu, o kterou jste již poněkolikáté škobrtla, či přilepit magnet ke dvířkám skříňky, aby se tam nejmenší ratolest tak snadno nedostala, pak jste tu vy – šikovná máma. Stačí si vzít na pomoc některé z montážních lepidel a opravy jsou hračka. S jedním z řady pomocníků – montážních lepidel, vám to půjde snadněji a rychleji.

Pattex ONE FOR ALL Express je opravdovým rychlíkem. Moderní montážní lepidla mají jedno společné: usnadňují práci, šetří vrtání, následný úklid a stávají se zárukou dobře odvedené práce. Jsou stále výkonnější, ta nejlepší mezi montážními lepidly dokážou v současné době udržet až 50 kg/cm²! Všechna potřebují 24 hodin k vytvrzení, poté je možné spoj zatížit. Ale Pattex ONE FOR ALL Express drží mnohem dříve – lepený spoj je pevný již po neuvěřitelných 3 hodinách!!! (záleží na lepeném materiálu a prostředí) Rychlostí nadané lepidlo Toto lepidlo velmi rychle vytváří pružný, ale pevný spoj, který první zatížení snese již po 20 minutách. (v závislosti na lepeném povrchu).

Po zmíněných 3 hodinách je pak již Pattex ONE FOR ALL Express vytvrzený, což může zabránit nejedné nehodě s předčasným zatížením lepeného předmětu. Když například lepíte s tímto lepidlem kuchyňskou desku a v kuchyni se najednou objeví někdo, kdo o vaší práci nevěděl, o desku se opře… co by se stalo za normálních okolností? Museli byste začínat znovu. S Pattex ONE FOR ALL Express už po 20 minutách můžete s lepenými předměty manipulovat a po třech hodinách, když třeba na desku sedne nepoučitelné dítě, vše zůstane, kde má. Jen u obzvlášť těžkých předmětů a předmětů podléhajících pnutí se doporučuje spoj na 24 hodin zafixovat. Jinak máte po třech hodinách hotovo. Rychle a spolehlivě.

www.pattex.cz