Nasuště si oblíbené ovoce i zeleninu do zásoby

0

Máte rádi ovoce nebo zeleninu, ale trápí vás, že není v obchodě dostupné po celý rok nebo je mimo sezónu příliš drahé? Pak vám přijde vhod domácí sušička potravin, ve které si můžete oblíbené pochoutky nasušit a zobat je tak po celý rok! Není nic lepšího, než si u televize otevřít balíček oblíbených laskomin, které jsou navíc zdravé a vašemu tělu jen prospějí. Takovýmito dobrotami se odedneška mohou stát sušená jablíčka, švestky, třešně, kiwi, hrušky nebo jakékoliv ovoce, které máte rádi. Sušené ovoce je také zdravou svačinkou pro vaše děti, které se díky usušené variantě ovoce vyhnout nezdravým sušenkám, čokoládovým tyčinkám a dalším „dobrotám“, které jsou plné nezdravých cukrů a tuků.

Sušička potravin zvládne usušit jakékoli druhy ovoce i zeleniny. Usušit si v ní můžete i rajčata, která se často přidávají do italských pokrmů, vhodná je sušička také pro sušený česnek, který si můžete uchovat ve spižírně a okořenit si s ním oblíbené pokrmy. Skvělou možností je také usušit pomeranče, mandarinky a další ovoce, které se hodí pro ozdobu vánočních dekorací nebo stromečku. Sušené ovoce však nemusíte jíst pouze tradičně o vánočních svátcích, ale po celý rok!

Sušička potravin Orava SU-101 má pět nastavitelných mřížek, vysokoúčinný ohřívač a ventilátor, díky kterým jsou potraviny rovnoměrně sušeny. Teplotu si můžete regulovat díky otočnému ovladači teploty, na kterém můžete zvolit teplotu od 35 – 70 stupňů Celsia. Velikost sušičky je 33 x 33 x 34 cm, vejde se tak do každé domácnosti.

Tip: Připravte rodině lahodné občerstvení ze sušeného ovoce!

V sušičce potravin Orava SU-101 usušte ananas, třešně, jahody a meruňky, rozehřejte čokoládu a sušené ovoce v ní namočte. Ovoce v čokoládě pak vložte na pár hodin do lednice, nasypejte do misky a dokonalé zobání je na světě!

Sušičku potravin Orava SU-101 vám nabízí e-shop www.orava.eu za 1 359 Kč.